Windows 7 test Zemana AntiLogger 1.7.2.935

Merhaba arkadaşlar zaman zaman sizlere Zemana Antilogger hakkında bilgi vermeye çalışıyorum. Geçenlerde bir Zemana güncellemesinden bahsetmiştim. Bu gecede Windows 7 ‘yi test ederken yeni bir güncelleme olduğunu gördüm.

Hemen programımı güncelledim.  Gördüğüm kadarıyla AntiLogger (1.7.2.935) Sürümü yalnızca  Intel® Core™2 Duo işlemcisi için yapılmış bir güncelleme. Sanırım Core2 ile ilgili bir sıkıntı vardı ve çözdüler…

Yeni sürümü Windows 7 ile test ediyorum.  Şuana kadar açıkcası bir sıkıntı görmedim. Sanki Windows 7 ‘yi ezbere biliyorlarmış gibi sistemde çalışıyor. Açıkcası birçok Windows servisini kurar kurmaz otomatik olarak izinliler listesine aldı. Hiçbir uyarıda vermedi. Gayet başarılı bir program. Açıkcası bankacılık işlemleri yapanlar için kesinlikle ve kesinlikle önereceğim profesyonel bir program.

Programı bilmeyen arkadaşlarımız varsa ;

Zemana AntiLogger Program Testi

Zemana AntiLogger Program Testi -2

Zemana AntiLogger Program Testi Kullanımı-3

İzlenimlerim ;

windows7-test-ekran-goruntusu Uzun bir süredir  Windows XP ve Windows Vista’da test etmekteyim. Şimdiye kadar herhangi bir problemle karşılaşmadım.

Windows 7 de sisteme kurduktan sonra gördüm ki Microsoft servislerini otomatik olarak izinliler listesine ekliyor. Bu sayede kullanıcı hiç rahatsız olmuyor.  Kullanıcıların en çok rahatsız olduğu durum zırt pırt bilgisayardan gelen izin ver yada engelle uyarılarıdır. Hatta sırf bu yüzden Firewall kullanmayan kişiler bile gördüm.

Windows 7 ‘de bunun dışında yine Vista ve XP ‘de olduğu gibi bilgisayara bir yük getirmiyor. Test ettiğim sistem Asus EEEPC 900 işlemcisi 900Mhz Celeron Ram ise 1GB böyle bir sisteme Windows 7 kurup birde üzerine Zemana eklerseniz kasacağını felan düşünmeyin gayet normal hatta birbiri ile uyumlu bir şekilde çalışmakta.

Ayrıca birkaç tane keylogger ve clipboard logger yükleyerek sistemde deneme yaptım.  Sistemin çalışma mantığında yakaladığı keylogger vb. Zararlı yazılımları ENGELLE butonuna bastığımız zaman hemen kapatmakta. Güzel olan rafarıda bu zaten. Bazı zararlı yazılımları Görev Yöneticisinden manuel kapatamamamıza rağmen Zemana programı Engelle dediğim zaman çatır çatır programı kapatabilmekte.

Tabi sadece bununlada kalmıyor.  Yine testlerimden birinde Windows 7’ye kod enjekte etmeye çalıştım.  Sadece keylooger gibi zararlıların dışında Sistem koruma özelliğide başarılı olarak çalışıyor.

Bazı programlar dikkat ettimde Windows 7 ‘yi tanımayabiliyor. Malesef ki bu gibi durumlarda programlar ya hata veriyor yada kurulum ekranından sonra kapanabiliyor.  Fakat Zemana’nın geliştirilmiş özellikleri sayesinde yepyeni sistemlere rahatlıkla adapte edebildiğini gördüm.

zemana-windows7-keylogger-helalAçıkcası bu özelliği sayesinde sisteme Service Pack kurduğunuz zaman yada sisteminizde kökten değişiklikler yaptığınız zaman korumanız sorunsuz bir şekilde çalışacaktır.   Bu tip durumlarda firewall programları bile çökerken Zemana’nın çalışmasını tebrik etmek gerekir.

Peki ne işime yarayacak diye soranlarınız olabilir…

Teknoloji geliştikçe kötü niyetki kişi yada kişilerde bu teknolojiyi kullanmakta. Hergün binlerce insanın banka hesaplarına giriyor, sistemlerini bozuyorlar.

Birgün PC nizi açtığınızda sisteminizin çökmüş olduğunu görebilme ihtimaline karşın banka hesabınızın çatır çatır çalınmış olmasına karşın, kredi kartınızın hackerlerin eline geçme olasılığına karşın muhakkak ki bir koruma almak zorundasınız.

İnternet üzerinden heleki alış-veriş yapanlardansanız Zemana tam size göre..!

Ahhh..! Birde Firewall modülünü yapsalar …

Zamena Web Sayfası : http://www.zemana.com

Zemana Blog : http://blog.zemana.com

zemana-windows7-test-ekran-goruntusu-21zemana-windows7-test-ekran-goruntusu-3

“Windows 7 test Zemana AntiLogger 1.7.2.935” üzerine 7 yorum

 1. dostum şu zemanadan bahsetme daha fazla bende sana bir video yollayacam göreceksin zemana ile keylogger nasıl kardeşçe çalışıyolarmış zemana kadar pc yi yavaşlatan , aynı zamanda olur olmaz şeylere virus uyarısı veren başka bir program daha görmedim ne yazıkki örnek olarak object dock programına keylogger dedi bu zemana inanamıyorum ya deneyin göreceksiniz üstelik pc yi berbat etti inanılmaz yavaş bir tek artısı var onu söylim bir program açılışa kendini kaydettirmeye çalışırken o mesajı veriyor başka da bir şey öZelliği yok.

  Yanıtla
 2. TEAkolik yaptığınız test ve geri bildirimleriniz için çok teşekkür ederim. Gerçekten önemli katkılar yapıyorsunuz.

  @Postmanator
  OUCH! That hurts.
  Firma olarak eleştirilere her zaman açık olduğumuzu bilmenizi isteriz. Yapılan eleştirilerin bizlere katkı sağlayacağını düşünüyoruz. Bu söylediklerimizi her fırsatta dile getiriyoruz. Ancak yapılan eleştiriler emeği dikkate almama, ürünümüze haksız yere çamur atma ve karalamaya dönüşürse, art niyet olduğunu düşünerek dikkate almıyoruz. Bu doğrultuda yaptığınız eleştiriyi haksız buluyoruz. Yapıcı eleştirilerinizi bekliyoruz. İyi çalışmalar. Saygılarımızla.

  Yanıtla
 3. @Postmanator
  Başka bir özelliği yok dediğiniz program şuanda piyasadaki birçok firewall’ı geçmiş vaziyette. Ayrıca ileride birde Firewall modülü ekleneceğini düşünürsek sanırım yiğidi öldür hakkını yeme durumuna düşersiniz.

  Tavsiyem indirin 15 günlük sürümünü test edin. Eğer ki Zemana’yı alt ederseniz o zaman konuşalım. Aksi taktirde karalamanın bir manası yok…

  Yanıtla
 4. @Erkan
  Sağolun Erkan Bey. Elimden geldiğince yardımcı olmak isterim. Ayrıca kullanıcılar için gerekli bir o kadarda önemli bir program herkezin haberi olsun isterim. Bu yüzden yazılarıma devam edeceğim.

  Ayrıca meyve veren ağaç taşlanırmış 🙂

  Yanıtla
 5. Hamza Bey tabiki biz programımızın hatasız olduğunu söylemiyoruz. Güvenlik prensibimizden dolayı bırakın gerçek hataları komplo teorilerini bile dikkate almak durumundayız. Varsa hata veya açıklar bize bildirilmesi bizi memnun eder. Biz kullanıcılardan gelen geri bildirimlerle ürünümüzü her geçen gün daha iyi geliştirebileceğimizi düşünüyoruz. Desteginiz icin çok teşekkür ederim.

  Saygılarımızla

  Yanıtla
 6. Ben kullanıyorum 2 günüm kaldı çok memnun kaldım diyebilirim okul tatile girecek memlekete gidince evdeki bilgisayarıma almayı düşünüyorum.

  Yanıtla

Yorum yapın