Windows Live Mail BETA TEST

Bu gün Hotmail hesabıma giriş yaptığımda MSN den bana gönderilmiş bir Windows Live Mail Davetiyesi gördüm. Önceden bu Windows Live Mail in beta olarak yayınlandığını okumuştum. Şimdi sizlere Windows Live Mail i anlatacağım.


Microsoft firmasının geliştirdiği yeni nesil mail sistemi olan Windows Live™ Mail Hotmail, MSN mail sistemlerini tek bir isimle birleştirdiği ve TAM 2 GB lık bir Email sistemidir.

Hoşbir arayüzü ile Microsoft Outlook sistemine benzetilmiş Web sisteminde sürükle bırak gibi özellikler de kullanabilmektesiniz. Farklı template seçenekleri ve Üstteki mail arama kutucuğu gerçektende çok güzel tasarlanmış sakladığınız emailler arasında Search yani arama yapabilme özelliği 2 GB lık bir mail için gerçektende gerekli…


Mailinizi ilk olarak açtığınızda karşınıza ipuçları ile birlikte gelmekte Tamamen Türkçe ve herşey elinizin altında rahat bir kullanım avantajı sağlamakta…

Mobile uygulamalar, antivirüs, güvenlik alanlarının yanısıra search engine ve borsa uygulamaları alanındada yenilikler barındıran Windows Live projesi şu an beta olarak kullanılmakta.

Takvim uygulamasından da biraz sizlere bahsetmek istiyorum günlük ajanda olarak kullanabileceğiniz bu sistem artık tüm mail sistemlerinde olmazsa olmazların arasına girmiş vaziyette…

Eğer bu hizmeti beğenmezseniz ki bence böyle bir olasılık yok eski mail sisteminize SEÇENEKLER i tıklayarak MSN Hotmail ‘ e geç bölümünden geçiş yapabilmektesiniz.

Ayrıca mailinizi yazıcıya göndermek için bir PRINTER ikonuda unutlmamış mailllerinizi yazıcı uyumlu hale getirebiliyorsunuz.

Kişilerinize rahatlıkla ulaşabilmekte en son güncellenen kişileri ve bu kişilerin en son güncellenen SPACES sayfalarınıda görebilmektesiniz.

ve söylemeden geçemeyeceğim bir özellik daha http://local.live.com/ elinizin altında bulunuyor burada da Google Earth benzeri bir harita bile bilgi alabilmektesiniz. Ölçekli olarak yapılmış bu haritada bir yerden diğer bir yere gitmek için kara yollarını görebilmekte uzaklık ölçümü yapabilmektesiniz.

Teşekkürler Microsoft diyebilirim artık zamanı gelmişti…

“Windows Live Mail BETA TEST” üzerine 55 yorum

  1. Bill Gates firmasıyla bir bağlantınız varmı? Aralık ayında bir mail dolaştı sizde kazanın diye. mikrosoftla ilgili bilgi verebilirmisiniz

    Cevapla
  2. hic bir şey anlamadım nasıl ve nereye msn gönderecemizi acıklarmısınız acık bir dille ne gönderecez sizin yazdıklarınızımı

    Cevapla
  3. Yeterince açıklık yok.Eğer gelişmiş yeni bir teknoloji ise elbette kullanmakta fayda var.Daha fazla bilgi gerekir.

    Cevapla

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)