Windows Vista Codec Pack

Henüz piyasaya sürülmekte olan hatta daha birçok yerde Windows Vista’nın adı bile duyulmamışken Vista Codec Pack yazılımı çıktı bile.. Windows Xp için Codec paketlerini yayınlıyordum biliyorsunuz. Sürekli takip ettiğim yazılımlardan birisidir. Ki Bilgisayarlarınızda olmassa olmazlardan biri haline gelen Codec yazılımları olmadan Video Film ve Mpg türü dosyaları açamıyoruz. Yepyni bir gün demek yepyeni bir ses ve görüntü formatı demek. Bu yüzden Codec paketleri sürekli güncellenmektedir. Şimdi ise Windows Vista için Codec paketlerinede yer veriyorum.

Yükle Windows Vista Codec Pack

With Vista Codec Package installed, you won’t need to install any other codec or filter. Many user suggested default settings are implemented. It does not contain a media player.

With this package installed you will be able to use any media player (limited only by the players capabilities) to play DVD’s, movies and video clips of any format.

Streaming video (real and quicktime) is supported in web browsers. Visit the homepage to get a 64bitAddon which enables xvid, divx and DVD playback in Vista’s MediaCenter.

Download Windows Vista Codec Pack

“Windows Vista Codec Pack” üzerine bir yorum

Yorum yapın