Windows7 RC Artık Windows 7 RTM

windows7-test-ekran-goruntusu-saaatin-sagindaki-tus Geçenlerde Microsoft  Beta gurubumuzdan bir mail almıştım. Açıkcası daha önce sizlerle paylaşmak istedim ama pek vakit bulamadığım için yazamamıştım.  Bir süredir Microsoft Beta tester olarak Windows 7 ‘yi test ediyordum.  En sonunda finish’e geldik. Artık Windows 7 beta olmaktan çıktı.  Windows7, Windows 7 RTM olarak piyasaya gireceği tarihi bekliyor. Şunu rahatlıkla söylemek isterim.  Microsoft’un ilk versiyonundan sonra çıkarttığı en iyi işletim sistemi oldu.

Bana göre işletim sistemleri arasında Microsoft için yepyeni bir milat olacak.  Özelliklede Windows Vista kullananlar tekrar XP ‘ye dönenler ve hiç Vista kullanmayanlarda dahil Microsoft’un yeni işletim sistemi Windows 7’den epeyli memnun kalacaklar.  Bir süredir kullanmaktayım ve incelemelerim sonucunda XP kadar tatlı Vista kadar görsel ve yepyeni bir sistem karşımıza geliyor.  Ne Windows Vista kadar donanımı kastırıyor nede XP kadar yetersiz.  Ayrıca dokunmatik teknolojisini destekleyen yeni aygıtlar ve dizüstüler piyasaya çıktıkça Windows 7 kullanmak hepimiz için ayrı bir zevk olacak.

Windows 7 ‘nin piyasaya sürülmesine birkaç ay kala hata Windows 7 ‘yi merak edenler varsa RC sürümünü bir an önce indirip test etmelerini isterim.  Özelliklede Vista’yı görüp XP ‘ye geri dönenler Windows Vista’yı öğrenmeden ve kullanmadan Windows 7 ‘ye terfi edecekler…

Windows 7 ile ilgili yazılarım : http://www.teakolik.com/tag/windows-7/

“Windows7 RC Artık Windows 7 RTM” üzerine 3 yorum

  1. Bir ay önce asus aldum. Windows wista yüklü. Yeni yeni ödedik parasını önümüzdeki sene birdaha nasıl lisans ücreti yatıracağız? Kendimi enayinin önde gideni gibi hissediyorum.

    Yanıtla
  2. MERHABA EVET BENCEDE WİNDOWS 7 ON NUMARA ELBETTE DAHA İYİSİNİ ÇIKARACAKLAR AMA ŞİMDİYE KADAR ÇIKANLARIN ARASINDA EN İYİSİ EYLOS ARKADAŞIM LÜTFEN ÜZÜLME KENDİNİDE O KATAGORİDE GÖRME MALESEF SİSTEMİ BÖYLE KURMUŞLAR İÇİN RAHAT OLSUN SELAMLAR HERKESE

    Yanıtla

Yorum yapın