WordPress 2.8; Adsense Deluxe Eklentisi Hata

wordpress-adsense-deluxe Bugün blogumda WordPress sürümünü yükselttikten sonra eklentilerime şöyle bir göz atmak istedim.  Adsense Deluxe eklentisini ayarlar menüsünden tıkladığımda.  “Bu sayfaya erişmek için yeterli izniniz yok.” hatası ile karşılaştım.  Hayda..! Kendimi admin zannediyordum 🙂  Acaba dosya izinlerinden mi kaynaklanıyor diye FTP’ye bağlandım ve Adsense Deluxe eklentisine 777 Chmod uyguladım.  Fakat değişen birşey olmadı. Eklentiyi devre dışı bırakıp tekrar aktif ettiğimde yine aynı şeyle karşılaştım.

“Bu sayfaya erişmek için yeterli izniniz yok.”

Eklentiden mi ? Yoksa benden mi ? kesin olarak anlayabilmek için TEAkolik.info domainimdeki WordPress sürümünüde yükseltip Adsense Deluxe eklentisini kontrol ettim.  Aynı sorunla tekrar karşılaştım. Sanırım eklentiden yada WordPress ‘in yeni sürümü 2.8 serisinden kaynaklanan bir izin problemi.

adsense-deluxe-hata Tam olarak ne olduğunu anlamadım ama Adsense Deluxe eklentisi normal olarak çalışmasına rağmen eklentinin ayarlamalarını yaptığım sayfaya ulaşamıyordum.Eklenti yapımcısı Acme Technologies ‘e mail atarak durumu bildirdim. Eğer bu  problemle karşılaşırsanız WordPress ayarlarınızı kurcalamayınız. Her ne kadar yöneticide olsanız WordPress şimdilik Adsense-Deluxe eklentisine erişime izin vermiyor 🙂  Büyük ihtimal bugün yarın Acme Technologies yeni bir versiyon güncellemesi çıkartacaktır.

“WordPress 2.8; Adsense Deluxe Eklentisi Hata” üzerine 4 yorum

  1. Bu sorun ile ilgili bir çözüm yolu buldunuz mu? Bende aynı hatayı alıyorum, uzun zamandır araştırıyorum ama bir çözüm bulamadım.

    Yanıtla
  2. Arkdaşlar başka bir eklenti olan seo-watcher’ı denedim. aynı uyarıyı verdi. bence sorun acme’de değil worpress te…

    Yanıtla

Yorum yapın