WordPress 3.0.2 Güncelleme Çıktı.

Biraz önce yönetim panelinde WordPress 3.0.2 çıktığını fark ettim ve sizinle paylaşmak istedim. Yeni güncelleme içerisinde birkaç tane hata düzeltmesi, tek tıkla güncelleştirmenin güvenli hale getirilmesi, güvenlik ve birde zor olan birkaç işlevin kolaylaştırılması olarak bildirilmiş. Hani o kısmı tam çözemedim :)

Sisteminizi güncelleştirmek için dilerseniz WordPress 3.0.2 paketini indirip FTP’nize gönderebilir ardından update’yi çalıştırabilirsiniz. Ya da yönetim panelinizde sol üstte bulunan güncelleştirme butonuna basıp tek bir tıklama ile WordPress 3.0.2 güncellemesini sisteminize otomatik kurabilirsiniz.

Güncelleme yapmadan önce; FTP ve Database yedeğinizi almanızı tavsiye ederim. Daha fazla bilgi almak için WordPress Türkiye sayfasına bakabilirsiniz.

Not: İyi, kaliteli bir WordPress hosting ihtiyacı olan varsa Ixirhost tam size göre…

“WordPress 3.0.2 Güncelleme Çıktı.” üzerine bir yorum

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)