Nokia N8 Sosyal Ağlar Widget’ı İçin Güncelleme

Dün N8 ile sosyal ağlar widget’ını çalıştırdığımda güncelleme yapmamı istedi. Güncelleme yapmadan da bir türlü açmadı. Güncelle butonuna bastığımız zaman internete bağlanıp 3mb büyüklüğünde bir dosya indiriyor. Dosya indirme işlemi biter bitmez kuruluma geçmekte. Kurulum bittikten sonra cihaza kendini yeniden başlatıyor ve yeni sosyal ağlar eklentisi aktif olarak kullanılabiliyor.

Bu güncellemede en çok dikkatimi çeken giriş ekranındaki bazı görünümleri (parola ekranı) üzerinde değişiklik yapılmış. Aynı zamanda twit gönderme ekranındaki bazı alanlarda büyültülmüş.

Cihazınızı güncellemeyi unutmayın.

“Nokia N8 Sosyal Ağlar Widget’ı İçin Güncelleme” üzerine 4 yorum

  1. nokia n8 telefonumdan sosyal ağlara giriryo rum ama facebook taki grup arkadaşlarımla görüşemiyorum grupları açmaya çalıştığımda besleme yok yanıtı geliyor nasıl yükleyebiliriim bilen varsa bana yardımcı olsun lütfen…

    Cevapla
  2. N8 telefonumdan sosyal ag kullanamıyorum güncelleme yaptıgım halde bu konuda yardımcı olurmusunuz facebook bile acmıyor ne yapmam lazım

    Cevapla

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)