WordPress 3.0 Türkçe Çıktı.

Dün siz değerli okuyucularıma WordPress 3.0 hakkında bilgi vermiştim. WordPress 3.0 sürümü çıkması ile Türkçe paketide yayına sürüldü. WordPress-Tr ekibi çok geçmeden Türkçe WordPress 3.0 paketini yayınlayarak kullanılabilir hale getirdi. WordPress yönetim panelinizde başlangıç sekmesi altından sisteminizi Türkçe pakete güncelleyebilirsiniz. Bu işlemi yapmadan önce lütfen Database ve FTP yedeklerinizi alınız.

3.0 sürümü ile birçok yenilik hayatımıza giriyor. Bu yenilikler sonrasında WordPress 3.0 bazı temalar veya eklentileri desteklemeyebilir. Yedek almazsanız sisteminiz hata verebilir. Teşekkürler WordPress Türkiye ekibi…

WordPress Türkçe Paketi

NOT: Hala bir WordPress hostinginiz yok mu? İxirHost sizleri bekliyor.

“WordPress 3.0 Türkçe Çıktı.” üzerine 7 yorum

  1. @cihan daha iyi performans ve özelleştirmeler ayrıca 2.9 a destek sonlanacağı için güncelleyeceksiniz tabi ki.Eklenti konusu sorun olmaz beta ve rc sürümlerinde eklenti geliştiricilerine eklentilerinizi test edin dendi.Uyum sorunu olmuyor gözlemlediğim kadarıyla.Ayrıca wordpress-tr ye teşekkürler,ben de yükselttim blogu yönetim panelinden.

    Yanıtla
  2. wp 3,0 da özellikle temada cok buyuk sıkıntılar var neredeyse yuklediğim hicbir tema uyusmuyor. Bunun bir cozumu yokmudur acaba? Stil sayfasını görmüyor. Ne yapabiliriz acaba çözümü var mı?

    Yanıtla
  3. pardon da yorumumdaki web adresi kısmı neden silinmiş acaba? ya yorum yazılmasını istemiyorsunuz yada kötü niyetlisiniz?

    Yanıtla

Yorum yapın