WordPress Türkiye Sosyal Ağ Hesapları İle Karşımızda

Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere meşhur blog sistemi WordPress’in Türkiye şubesi için sosyal ağ hesaplarının açıldığını haber vermek istedim. WordPress-tr.com üzerinden yayın yapan Türkçe ekibinin artık Twitter ve Facebook hesapları da var.  Twitter üzerinden WordPress Türkiye haberlerini takip etmek isterseniz Twitter.com/WP_Turkiye  hesabını takibe alabilirsiniz. Aynı zamanda bir de Facebook Fan sayfası kurulmuş durumda.  Facebook.com/WPTurkiye adresinde kurulan Fan sayfası üzerinden WordPress Türkiye için bilgi ve haberler yayınlanacak.

Kendilerine WordPress Türkiye için teşekkürlerimi iletirim. Uzun zamandır Türkçe çeviri ve Türkçe kaynak için göstermiş oldukları ilgi için de ayrıca teşekkür etmek isterim. Wordpress Türkiye ekibinin Türkiye sosyal ağ hesapları da hayırlı olsun diyelim :)

Twitter; https://twitter.com/#!/WP_Turkiye

Facebook; https://www.facebook.com/WPTurkiye

“WordPress Türkiye Sosyal Ağ Hesapları İle Karşımızda” üzerine 3 yorum

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)