WPify.com ile Premium Türkçe WordPress Temaları

Bugün siz değerli okuyucularıma yeni bir Premium Türkçe Tema sitesinden bahsetmek istiyorum. WordPress’in alt yapısı için Burak Dönertaş ve Hakan İyice’nin ortak girişimleri sonucunda WPify açıldı. Wpify üzerinde, WordPress için modern ve gelişmiş ücretli temalar yapılmakta. WordPress için yepyeni bir tasarım sayfası olan WPify üzerinde, 39$’dan başlayan fiyatlarla dolu dolu ve zengin temaları satın alabileceksiniz. WPify, açılışına özel olarak da ilk teması Blogify’ı ücretsiz dağıtıyor. WPify’ın ikinci ve üçüncü temaları olan Freshify ve Quriosify da 1-2 gün içinde yayınlanacağını belirten WPify yetkilileri, önümüzdeki günlerde WPify adından sıklıkla söz ettireceğe benziyor.

Web; http://tr.wpify.com/

“WPify.com ile Premium Türkçe WordPress Temaları” üzerine 3 yorum

  1. selamlar,

    Tasarımı yaptırdım. Fakat henüz kodlama bitmedi. Birkaç güne bitmesini bekliyorum. Bir sorun çıkmazsa çok yakında görebilirsiniz.

    Cevapla
  2. anlamıyorum arkadaş neden wordpress sayfalarında telefon iletişimi yok ? ben tema alacağim ama nasıl olmalı teknik destek canlı destek güvenirlilik falan goremiyorum

    Cevapla

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)