Xiaomi Akıllı Saat AMAZFIT

Xiaomi takdir ettiğim teknoloji firmalarının en başında geliyor. Özellikle de Mi5S ve Mi Band serileri gerçektende takdire şayan ürünler! Uzun bir süredir Mi 5S kullanıyorum ve gayette memnunum. Bugüne kadar da birçok arkadaşıma aldırdım ve bir sorun yaşamadılar.

Fiyat performans canavarı olarak tanımladığım Çin’in Apple’ı Xiaomi’nin yeni bir ürünü karşımıza gledi. Donanım özellikleriyle dikkat çeken, sportif görünümüyle beğeni toplayan akıllı saati AMAZFIT, e-ticaret platformu n11.com’da 649 TL’den satışa açıldı.

Xiaomi Akıllı Saat AMAZFIT

Çinli üretici Xiaomi, AMAZFIT adıyla piyasaya sunduğu akıllı bilekliğin ardından bu kez yine aynı isimle çıkardığı akıllı saatle dikkat çekiyor. Giyilebilir ürünler pazarına yeni bir üye ekleyen Xiaomi’nin fitness odaklı yeni saati ülkemizde de satışa sunulmuş durumda.

Teknik özelliklerine baktığımızda; çizilmelere karşı dayanıklı seramik malzemeyle kaplı yuvarlak şık tasarımlı AMAZFIT, 300 x 300 piksel çözünürlüğünde 1.34 inç ekran, 1.2 Ghz işlemci, 512 MB RAM ve 4 GB dahili depolama alanıyla birlikte geliyor. 200 mAh gücündeki bataryası GPS sürekli açık tutulduğunda 35 saat kullanım ömrü sunan saatin arka bölümü ise kalp ritmini anlık ölçebilen sensörü taşıyor.

Suya ve toza dayanıklı AMAZFIT, MiFit uygulamasıyla entegre çalışıyor. Xiaomi’nin yeni akılısını en kısa sürede incelemeyi planlıyorum.

“Xiaomi Akıllı Saat AMAZFIT” üzerine 6 yorum

  1. Tasarımı çok güzel bence. Ama şarj süresine takılıyorum bu akıllı saatlerde. Bir de gün ışığında yeterince iyi görünmüyor gibime geliyor. Alıp incelersen süper olur 🙂

    Cevapla
  2. Geçen Xiaomi Band aldım. Adımları doğru saymıyor. 1 adımı, 2-3 adım sayıyor. Bir daha Xiaomi almam.

    Cevapla
  3. Bana da bilekliğini aldırdın. 🙂 Gayet memnunum. Akıllı saat konusunda en büyük sıkıntı bence saati şarj etme konusu. Sürekli bununla kafanın meşgul olması. O nedenle çok kullanışlı bulmuyorum. Şarj süresinin 2 haftalara çıktığı gün alırım.

    Cevapla

Yorum yapın