“Xperia Arc S 1.4 Ghz Hızında! Peki Sen Ne Kadar Hızlısın?” Yarışmaya Katıl, Xperia Arc S Kazanma Şansı Yakala!

Sony Ericsson Xperia ailesinin en yeni ve en hızlı üyesi  Xperia Arc S’i kazanma şansı yakalamak ister misin? Sony Ericsson Türkiye seni yepyeni bir Xperia Arc S yakalama şansı kazanmaya davet ediyor! Yarışmaya katılmak için Facebook.com/SonyEricssonTurkiye adresini ziyaret et, sorulan sorulara en çok doğru cevabı en kısa sürede sen ver, 3 haftanın en hızlısı ol, büyük ödül senin olsun!  3 hafta boyunca ziyaretçilerin katılımı ile gerçekleşecek olan yarışma sonucunda en çok doğru cevabı en kısa sürede veren bir kişi Sony Ericsson Xperia ailesinin en son üyesi Xperia Arc S’in sahibi olacaktır.

Yarışma için hazırlanan başvuru formlarının eksiksiz bir şekilde doldurulması gerekmektedir. Yarışma sonuçları http://facebook.com/SonyEricssonTurkiye   sayfası üzerinden duyurulacaktır. Paylaşılan yanıtların içerik olarak uygunluğunun tespiti Sony Ericsson Türkiye’nin sorumluluğunda çalışacak moderatöre aittir.

Mobil iletişimin önde gelen markalarından Sony Ericsson, yepyeni modeli Xperia Arc S’i kazanmanız için http://facebook.com/SonyEricssonTurkiye adresi üzerinden başvurularınızı bekliyor!

Büyük Ödül :

En çok doğru cevabı, en kısa sürede veren 1 kişiye ; Sony Ericsson Xperia Arc S

Yorum yapın