Yandex’ten Öğretmenler Günü İçin Kutlama

Bugün 24 Kasım Öğretmenler Günü, öncelikle tüm öğretmenlerimizi kutlayarak sözlerime başlamak isterim.  Bugün öğretmenleri unutmayan Yandex, bu güne hazırladığı özel arama çubuğu tasarımı ile öğretmenler gününü kutladı.  Tahta üzerine tebeşirle yazılmış olan “Ders: Arama” şeklindeki tasarım çok hoş olmuş. Ülkemize bir süre önce giriş yapan yeni arama motoru Yandex, yaptığı atılımlar, servisler ve hizmetler ile dikkat çekmeye devam ediyor.

Yapılan öğretmenler günü arama kutucuğu tasarımı da tebeşir kullanılıp, formüller yazılması ise ilginç durmuş.  Trafik, Panorama, Haritalar gibi servislerinin yanı sıra özel günlerdeki kutlamaları için de teşekkürlerimi sunarım.

      

“Yandex’ten Öğretmenler Günü İçin Kutlama” üzerine 2 yorum

  1. Piyasada google’ı yok edecekleri düşüncesine kapılmıyorum. Zaten öyle birşey olamaz ama, hiçbir şekilde başarıya ulaşamayacaklar bana göre.

    Cevapla

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)