Yeditepe’den 2011’e Merhaba…

Bugün Yeditepe Üniversitesi’nden Gabriela Olaru  yeni yıl  için ilk hediyemi gönderdi. Kargo içerisinden bir ajanda, nazar boncuklu ayraç ve kurşun kalemler… Kendisine ve Yeditepe çalışanlarına ince düşünceleri ve bu küçük hediyeleri için teşekkür etmek istedim.

2011 ajandası içerisinde küçük bir not da unutulmamış.  Bloguma ve Sarı, turuncu ve yeşil kalemlerin yapraklarını dolduracak olan 2011 ajandası içersinde nazar boncuklu bir ayraç konulması yüzümde ufak bir gülümsemeye sebep oldu.  Projelerimi, notlarımı, hesaplarımı hatta ara sıra bloguma yazmaktan çekindiğim anılarımı Yeditepe içerisindeki beyaz sayfalara emanet edeceğim.  Teşekkürler Gabriela. Sizlerin de yeni yılı sağlık mutluluk ve neşe dolu geçsin…

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)