Facebook Profil Banner Kapatıldı.

Ne hikmetse Facebook Profil Banner uygulamasını bir güzel kapatmış.  Facebook profil banner uygulamasından sizlere daha önce bahsetmiştim.   Epeyli hoşuma gitmişti. Gerçi birçok kişi bu uygulamayı beğendi ve milyonlarca insan yükledi.  Sanırım profilleri içerisine reklam ekleyenlerden dolayı Facebook kapatmış olabilir.

Marka reklamından tutunda blogunuzun reklamına kadar hemen hemen her şekilde kullanabilmekteydiniz.  Uygulama sayesinde hazırlanan resimler bir albüm içerisine yerleşmekteydi.  Gördüğüm kadarıyla bu resimleri de uygulama ile birlikte uçurmuşlar. Facebook tamam anladık seni kızdırmamak lazım. Fakat bari bizim profillerimizi uçurmasaydın?

Neyse alternatif birçok Facebook banner uygulaması çıktı. Fakat hiçbiri bir halta benzemiyor. Birçoğu da maalesef ki işe yaramıyor sadece reklam amaçlı milleti kandırmak için eklenmişler. Tabi piyasada bir açık oluştu birileri bir şekilde bu açığı kendi çıkarlarına kullanmak isteyecek.

Aman dikkat… Zaten çalışan bir şey varsa kesin yarın onu da kapatılar..! Kandırmasınlar sizi…

Not: Tekrar uygulama aktif oldu.

“Facebook Profil Banner Kapatıldı.” üzerine 12 yorum

  1. yha tamam arkadaşlar hepsini yaptım profilimde banner die bi albümde oluştu ama o fotoları nasıl taşıyacam yukarıya profilimde gözükmesi için ???

    Yanıtla
  2. resimlerde kendini etiketle.ama dikkat et ilk etiketlediğin en sağda çıkıcak o sıraya göre etiketlemeye dikkat et

    Yanıtla

Yorum yapın