Yeni ABBYY FineReader Online

ABBYY FineReader Online ile işleriniz çok daha kolaylaşacak! ABBYY, önde gelen doküman tanıma, veri toplama ve linguistik teknolojileri ve hizmetleri, bulut bazlı OCR (optik karakter tanıma) ve doküman değiştirme hizmetinin yeni versiyonu olan ABBYY FineReader Online 4.0’ın piyasaya çıkarıldığını duyurdu.

Güncellenmiş olan bu hizmet, modern arayüz ve bulut depolama hizmetleri ile uyum, ek çevirme formatları ve doküman birleştirme gibi geliştirilmiş seçeneklerin yanı sıra,  daha esnek ve daha uygun fiyatlar sunabiliyorlar.

Yeni hizmetin fiyatları, geniş çaplı seçenekler sunacak şekilde tasarlanmış:

200 sayfadan 12.000 sayfaya kadar, bir aylık ya da yıllık olmak üzere fiyatlandırma paketlerimiz mevut. Hizmet paketlerinin maliyetleri önemli derecede düşürülmüş: örneğin, ayda 200 sayfanın dönüştürülmesinin maliyeti 5 dolar. Ayrıca, yeni bir sayfa paketi satın alındığında, önceki sayfalardan kalan bakiyenin kullanım süresi uzatılmaktadır.

Artık, sadece PayPal’in elektronik para transfer sistemi ile değil, aynı zamanda belli başlı kredi kartlarıyla da  (Visa, Mastercard ve American Express) ödeme yapabilirsiniz. Ayda 5 sayfaya kadar az sayıda sayfanın tanınmasına ihtiyaç duyan kullanıcılar için bu hizmet ücretsizdir. Yeni kaydolan kullanıcılara, ücretsiz 10 sayfa çevirme hakkı veriliyor.

Tanıma sonuçları derhal indirilebileceği gibi bulut alanınızda da saklanabilir: Google Drive ve Dropbox’ın yanı sıra, artık Microsoft OneDrive da desteklenmekte.

FineReader Online, kullanıcının işlem görmüş dosyalarının hepsini 2 hafta boyunca sunucuda saklar. Farklı formatlarda olsalar bile birçok doküman, tek bir dosya olarak, gereken dizinde birleştirilebilmektedir. Geniş çapta kullanılan Office formatlarına ek olarak bu hizmet, mobil aygıtlarda rahat okunmanın sağlanması için ePub ve fb2 e-kitap okuyucu formatlarına ve Microsoft PowerPoint formatına çevirmeyi desteklemekte.

ABBYY FineReader Online, kullanıcılarının dijital görüntüleri (taranmış görüntüler ve fotoğraflar) ve PDF dosyalarını, bilgisayar, diz üstü bilgisayar, tablet ya da akıllı telefon gibi aygıtları kullanmadan ya da özel yazılımları kurmasına gerek kalmaksızın, Microsoft Word, Excel ve PDF (PDF/A) dahil olmak üzere düzenlenebilir formatlara çevirmelerine olanak sağlar.

Bu hizmet, masaüstü bilgisayarları için en yeni ABBYY FineReader 12 olarak, aynı güçlü ve hassas OCR teknolojisini kullanmaktadır. FineReader Online, birçok Avrupa dili dahil olmak üzere 42 dilde metin tanımasını desteklemekte olup, çok dilli (aynı anda üç dil birden) ve çok sayfalı dokümanlarla çalışmayı desteklemekte, imli ve numaralı listeler, sütunlar ve tablolar da dahil olmak üzere, metin format ve yapısını korur. Bu hizmet, şimdilik İngilizce, Rusça ve Fransızca olarak verilmektedir. Daha fazla bilgi için bu hizmetin http://www.finereaderonline.com web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yapın