Yeni Bir Girişim; Arkadaşından İste

Arkadaşından İste, onbinlerce ürüne aynı anda ulaşabileceğiniz yeni nesil bir sosyal alışveriş sitesi olarak karşımıza çıkıyor.

Bu platformda, arzu ettiğiniz bir ürünü listenize eklemekle işe başlıyorsunuz. Bu listeler doğum gününüzden, evlilik yıldönümünüze veya çocuğunuzun  yaş kutlamasına kadar istediğiniz herhangi bir konuda olabilir. Kısacası listeler sizin hayal gücünüze kalmış. Sonrasında ise bu listelere beğendiğiniz ürünleri ekliyorsunuz.

Ardından da doğum gününüz için arkadaşınızdan ürünü talep etmekle ürünü satın aldırıyoruz. Kısacası bu alışveriş sitesi hayal ettiğiniz, istediğiniz bir ürünü seçerek bir arkadaşınıza size alması için göndererek alışveriş yapma mantığı üzerine çalışıyor.

Sitenin özellikleri arasında;

  • Eğer bir liste oluşturmak istemiyorsanız, sadece tek bir ürünü bile arkadaşınızdan isteyebilirsiniz.
  • Listenizdeki ürünlerin tamamını veya sadece tek bir ürünü arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bu ürünü onların size almasını isteyebilirsiniz.
  • İstediklerinizi, arkadaşlarınıza Facebook  üzerinden veya Twitter üzerinden duyurabilirsiniz.

Ayrıca özel hayatınızın gizliliğine sizin kadar önem veriyor ve bu ürünleri arkadaşlarınız ile olan samimiyetinize göre özelleştirebilirsiniz.

Oluşturduğuz arkadaş rehberinizden yada tek bir arkadaşınızın e-posta adresini girerek de onlardan ürün isteyebilirsiniz. Ve isterseniz tek bir tıkla bu isteği kimsenin görmemesini de sağlayabilirsiniz.

Arkadaşlarınızdan bir ürün isteyebileceğiniz gibi onları özel günlerinde hatırlamak için de ideal bir yöntem. Bunun için arkadaşınızın listesine girmeniz ve bütçenize uygun bir ürünü seçerek ona satın alsın diye göndermeniz mümkün. Üstelik bunun için Arkadaşından İste üyesi olması gerekmiyor.

Arkadaşınız için bir ürün satın aldığınızda, özenle paketliyor ve arkadaşınızın adresine teslim ediyorlar. Bunun için sizin ayrıca bir şey yapmanıza gerek yok. Özel notunuz hariç!

Mevcut arkadaşlarınız ile ilişkilerinizi güçlendirmek veya yeni arkadaşlara sahip olmak. İnternet üzerinden alışveriş artık hiç olmadığı kadar eğlenceli ve yaratıcı bir fikir olmuş. Umarım başarılı olurlar.

Site: http://www.arkadasindaniste.com

Yorum yapın