Yeni Host Paketine Geçiş Bitti…

Sonunda tüm işlemler tamamlandı ve yeni host paketine geçiş yaptım.  Bu süreç içerisinde sağolsunlar hiçbirşeye dokunmadım.  Herşeyi kendileri sıfır hata ve sıfır kayıpla bitirdiler.  Sadece paket değiştirmedim. Aynı zamanda yeni ve daha güçlü bir makineye geçiş yaptım.

Yeni server 16 işlemcili dehşet bir cihaz.  Üzerinde çatır çatır işleyen teakolik.com blogum 4 ila 8 kat arasında müthiş bir şekilde hızlandı.  Özelliklede yönetim panelinde bariz bir hız artışı var.  Google amcanın çok kızdığı yavaşlık sorununuda çözmüş olduk. Biraz tuzluya mal olsada artık kendime özel bir host paketim var.

Dün bu süreçte dns değiştirme, sistemin yedeklenmesi ve diğer işlemler gerçekleşti. Bir ara teakolik.com ‘a ulaşamamış olabilirsiniz.  Şuan itibariyle sistem rahat bir şekilde çalışıyor ve tüm işlemler tamamlandı…

Yolumuza devam…
NOT: Eğer TR lokasyonlu bir hosting arıyorsanız İxir host tavsiye ederim. Eğer yurt dışı bir lokasyon düşünüyorsanız Byet Internet Services tavsiyemdir.

“Yeni Host Paketine Geçiş Bitti…” üzerine 9 yorum

  1. Demek Byethost’u bıraktın hocam. Hayırlısı olsun.

    Birkaç gün önce benim site hacklendi. Başka hota geçmeyi düşünüyorum ciddi ciddi. Eğer memnun kalırsan haberini alırım senden. 🙂

    Hayırlısıyla kazasız belasız mutlu mutlu kullanırsın inşallah ^^

    Yanıtla

Yorum yapın