Yeni.Web.Tr Yenilendi!

2009 Ekimin de yeni nesil Türk internet girişimlerinin tanıtımı için blog olarak yayına başlayan yeni.web.tr, artık yoluna kendi özel alt yapısı ile devam ediyor. Bu yeni yapıda, internet girişimcileri ve internet firmaları siteye üye olarak kendi profillerini oluşturuyorlar, projelerini ekleyerek hem bireysel veya kurumsal hem de projeleri için özel sayfalar oluşturmuş oluyorlar. yeni.web.tr bu sayede işi internet olan bireyleri ve firmaları bir araya getiren ortak bir ağ da olmaktadır.

Girişimciler için en önemli adımlardan biri olan proje tanıtımı hususuna da yardımcı olacak olan yeni.web.tr, proje kategorileri sayesinde aranılan projelere hızlı bir şekilde ulaşılmasını ve proje sahiplerine projeleri hakkında geri dönüşler almasına yardımcı olacaktır. Aynı durum internet firmaları içinde geçerlidir. Kategoriler halinde listelenecek olan firmalar, ihtiyaç duyulan kesimlerce hızlı bir şekilde bulunabilecektir.

Üyeler isterlerse kendilerinin ve projelerinin facebook, twitter ve blog adreslerini girebilirler. Üyenin veya projenin son blog girdileri ile Twitter güncellemeleri profil sayfalarında da görüldüğü için ziyaretçilere üyeyi veya projeyi takip etme olanağı sağlamaktadır.

yeni.web.tr geliştirilmeye devam etmektedir ve hem üyeler hem de proje sayfaları için ek özellikler eklenecektir. Kullanıcıları ile etkileşimini daha çok artıracak ve  projeler hakkında daha çok bilgi verecek proje sayfaları, bireysel/kurumsal üyeler için daha profesyonel sayfalar, etkinlik takibi, soru-cevap sistemi gibi özellikler örnek olarak gösterilebilir.

Bu sayede Türk internet sektörünü yakından takip edebileceğiniz ve sektördeki gelişmeleri direk sektörün oyuncularından öğrenebileceğiniz bir sosyal ağ olacaktır.

Adres; yeni.web.tr

“Yeni.Web.Tr Yenilendi!” üzerine bir yorum

  1. Bu siteyi yeni keşfettim .Ciddi bir ağ olma yolunda da ilerliyor .Yerli içerik ve projeleri tanıtması oldukça güzel bir düşünce .Benim de birkaç projem var tabi bunları ekleyeyim bende.Gerçi benim de yerli içeriği tanıtma ve yaygınlaştırma konusunda çalışmalarım var .Örnek olarak: http://seflerveustadlar.blogspot.com/ adresim var ama yolun başındayız ve Kararlı adımlarla ilerliyoruz .

    Yanıtla

Yorum yapın