Yeni Windows Live Blog

Merhaba arkadaşlar bu gece siz değerli okuyucularıma Yeni Windows Live Blogundan bahsetmek istiyorum. Blog içerisinde Windows Live servislerini kullanırken farklı bir deneyim için ipuçları sunulmuş. Live deneyimleriniz için hayatınızı kolaylaştırıcı çözümlere ve ipuçlarına yer veriliyor. İçerikler videolar ve ekran görüntüleri ile desteklenmekte bunun yanı sıra hotmail, messenger ve Windows Live Essentials gibi hizmetler hakkında yenilikler ve haberlere yer verilmekte.

Birçok yeniliğe ve Windows Live servisleri hakkında bilgiye ulaşabileceğiniz olan Yeni Live Blogunu  http://www.yeniwindowslive.com/blog adresinden okuyabilirsiniz. Bunun yanı sıra Facebook fan sayfası Facebook.com/MessengerTurkiye adresini de takip edebilirsiniz.

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)