Yuh Dedirtecek Oyun!

Oynarken size “Yuh” dedirtebilen bir oyun oynadınız mı? Basit, sade ve keyifli bir oyun. Bu gece sizlere kısa sürede bağımlısı olabileceğiniz heyecanlı bir oyundan bahsetmek istiyorum. Size “Yuh” dedirttiği gibi ismi de Android market üzerinde (Google Play) Yuh Game olarak geçiyor.

Yuh, oyunu akıllı telefonlarda son dönemlerde oldukça popüler olan yeni nesil bir çember ve  top oyunudur. Birbirinden  eğlenceli ve farklı bölümleri olan Yuh oyunu 40 bölümden oluşuyor. Her bölümde ayrı bir heyecanla karşılaşıyorsunuz.

Kırmızı Toplara Dikkat!

[kirmizi]Birbirinden eğlenceli ve bir o kadar da zorlayıcı 40 bölümden oluşan Yuh  oyunu bugün Android telefon ve tabletler için yayına girdi.[/kirmizi]

Yuh oyunu adını şaşırma ünlemi olan “Yuh”dan almakta ve Yuh gerçekten de bağımlısı olabileceğiniz basit ve kolay bir oyun olarak karşımıza geliyor.

Oyunun geliştiricileri ve test ekibi bölümleri geçerken oldukça fazla “Yuh” ünlemini kullandığı için bu isimle yayınlamaya karar verilmiş.

Ayrıca akılda kalıcı olması da oldukça önemli bir etken!

Oyunun teknik gereklilikleri oldukça az ve 4.3 MB boyutuyla indirirken kota dostu olarak karşımıza geliyor. Öyle telefonunuzu zorlayan bir oyun değil!

Oyunu indirdiğiniz sırada verdiğiniz izinler sadece Google’nin  istediği zorunlu izinlerdir. Bu noktada da veri güvenliğine dikkat ettiklerinin altını çizmek gerekiyor.

 

Gönül  rahatlığıyla indirip, oynamaya başlayabilirsiniz.

Farklı zorluk seviyelerindeki 40 bölüme ek olarak yeni bölümler üzerinde çalışmalar devam ediyor ve önümüzdeki dönemlerde gelecek olan güncellemeler ile yeni bölümler eklenmiş olacak.

Oyunu indirdikten sonra sağ ve sol yön tuşları ile çemberi yönlendirerek beyaz topları toplayın ve bölümleri geçin! Aslında bu kadar da basit bir oyun!

Oyunu indirmek için: ​https://play.google.com/store/apps/details?id=yuh.game  bağlantısını kullanabilir ya da Google Play üzerinden “Yuh” yazarak ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın