Zemana Antilogger Kampanyası %25 indirim.

zemana-teakolikMerhaba arkadaşlar Zemana Antilogger kampanyamın büyük ilgi görmesi üzerine Antilogger kampanyamı yenilemek istedim.  Hatırlarsanız kampanya sayesinde 15 gün yerine Zemana’yı 90 gün kullanabilmektesiniz. Şimdi ise bu kampanya dahilinde Antilogger’i satın almak istediğinizde %25 özel bir indirime sahip olacaksınız.

Zemana Antilogger;  E-bankacılık işlemleri, download yapanlar, şirketler, kişisel güvenliğini düşünenler, bilgisayarındaki şifrelerini korumak isteyenler ve diğer tüm tehditlere karşı koruma sağlar.  Online alışveriş, e-bankacılık ve sosyal ağ siteleri, virüs, keylogger ve spyware gibi günümüz tehlikelerine davetiye çıkarıyor. Bu tehditleri tespit etmek ve korunmak için, ihtiyacınız olan her şey, Zemana AntiLogger’da var.

Kısaca Zemana Antilogger’i tanıttıktan sonra yeni kampanyamızdan bahsetmek istiyorum.

Kampanyamızdaki Zemana ürününü indirdirip kurduğunuz takdirde 15 gün yerine 90 gün kullanabilirsiniz.

Programı satın almak istediğinizde 24TL yerine %25 özel indirimle 18TL‘ye sahip olabilirsiniz.

Ayrıca kredi kartı kullanmadan Turkcell Mobil Ödeme ile cep telefonunuzdan rahatlıkla ödeme yapabilmektesiniz.  Turkcell Mobil Ödeme kullandığınızda 20TL / 126 Kontör yerine %25 indirimle 15TL /94 Kontöre sahip olabilirsiniz.

Zemana Antilogger yüklemek için tıklayınız.

Zemana Antilogger satın almak için tıklayınız.

Turkcell Mobil Ödeme ile satın almak için tıklayınız.

“Zemana Antilogger Kampanyası %25 indirim.” üzerine 2 yorum

  1. merhaba ben murat.öncelikle başarılı bir blog yazmışsınız.tebrik ederim.ben yeni bir blogcuyum.sizden bir ricam olacaktı.blogunuzda bana link verebilir misiniz?en azından değer verip bloguma bir göz atar ve izlerseniz ne mutlu bana.bloguma göz atmak isterseniz :
    http://bilissim.blogspot.com
    cevabınızı bekliyorum.

    Cevapla
  2. Hamza yine “Zemana Antilogger” Kampanyasından bahsetmişsin, bende bir iki yazayım. -Evet bende hamza sayesinde bir Zemana kullanıcısı oldum hamzanın yaptıgı bir kampanya sonucunda 1 yıllık ücretsiz bir kullanıcı oldum hamza bir nevi sponsorum olur 🙂 neyse hamzayı kenara koyalım gerçekten zemana antilogger çok kullanışlı basit ve işini profesyonel olarak yapıyor. Ben kullandım çok memnunum sizede şiddetle tavsie ederim.

    Cevapla

Yorum yapın