Zemana Antilogger Promosyon Günleri…

Merhaba arkadaşlar.  Bir süredir fırsat buldukça Zemana Anti keylogger programından bahsediyorum.  Sağolsunlar okuyucularım yorumlarınıda eksik etmiyorlar.  Özelliklede Zemana hakkındaki yazılarımı ve testlerime ilgi gösteren birçok okuyucu var. Merak edenler lisans edinmek isteyenler ve kullanmak isteyenler… Bugün Zemana firmasından 1 yıllık lisans anahtarı aldım.

Okuyucularım arasında bu lisansları dağıtmayı planlıyorum.  Yazılarımın ilgi çekmesi okuyucularımın  yorumları üzerine böyle bir girişimde bulunmak istedim.

Peki nasıl dağıtacağım ?

Bloggerleri takip ediyorumda bu tip yarışmalar düzenleyenler oldu.  Yapılan yorumlar arasında çekilişler yaptılar ve okuyucularına hediyeler gönderdiler. Aslında çok hoş bir düşünce fakat ben biraz daha farklı düşünüyorum.  Yine okuyucularım arasında bu yazıya yorum gönderenler içinde 20 kişi seçip arkadaşlara lisans göndereceğim.

Fakat günlüğüme ilk defa yorum yapan arkadaşlar değil.  Yada ençok yorum yapan arkadaşda değil.  Yapmak istediğim biraz daha farklı…

Sizden istediğim Zemana programını indirip bilgisayarınıza kurmanız. Sonrada bana eleştirilerinizi olumlu yada olumsuz olarak yorumda dile getirmenizdir. Kurduktan sonra ki izlenimlerinizi merak ediyorum.  Açık olmak gerekirse test etmenizi istiyorum.

Eleştirileriniz olumlu yada olumsuz olsun hiç fark etmez. Bu lisans anahtarı gönderme seçiminde bir ayrım yapmayacaktır. Sizlerden sadece yıkıcı değil yapıcı olmanızı rica ederim.

Uzun zamandır test etmekte olduğum bir program özelliklede “Sezgisel Güvenlik” bakalım sizinde hoşuna gidecek mi ?

Kampanya; 90 Günlük Zemana Hediye

Zemana indir

Zemana internet sayfası

Zemana AntiLogger Program Testi

Zemana AntiLogger Program Testi -2

Zemana AntiLogger Program Testi Kullanımı-3

Diğer yazılarım : http://www.teakolik.com/tag/zemana/

Kurallar :

1. Yorumunuz Zemana hakkında olacaktır. (Copy paste yapanlar elenecektir. Hiç kasmasınlar bütün forumları gezen birisiyim :) )

2. Yorumunuzda yıkıcı değil yapıcı olunuz. (Yıkıcıları bende yıkarım ona göre :) )

3. Çekiliş noter huzurunda değil. Aranızdan seçeceğim blogger’ler tarafından oylama ile belirlenecek. (Docums.net – ben ve diğerleri )

4. Lisans göndereceğim kişilerin yorumu yaptıkları e-mail adreslerine ulaştırılacaktır.  Lisans göndereceğim arkadaşlar isim – soyad a bildirmek zorundadırlar.

5. Serial’ını başkasıyla paylaşmayın. Eğer ki paylaşırsanız Zemana’nın bilgisayar donanımına göre lisansı kayıt ettiğini söylemek isterim. Farklı bir makinaya kurulduğunda lisans devre dışı bırakılacaktır. Böyle bir durumda malesef ki hediye iptal olacaktır.

6. Bu bir resmi çekiliş, yarışma vs. atraksiyon değildir. Tamamiyle kullanıcılarım için düşündüğüm ve yaptığım bir atraksiyondur. Hiçbir hak talep edilemez. Bana güveneceğinize eminim…

7. Lisans bilgileriniz kayıt için Zemana firmasına gönderilecektir. (Lisansı kendi adıma değil sizlerin adına kayıt ettireceğim.)

8. Her 7 günde  bir 5 arkadaşımıza lisans göndereceğim. 20 lisans toplam 4 hafta yarışma süresi olarak belirlenmiştir. 4 hafta sonra elimde lisans kalmayacağı için atraksiyonum bitmiş olacak. Eğer ki talep beklediğimin üzerinde gelirse tekrar lisans alıp devam etmeyi düşünebiliriz :)

Bitiş :  08.03.2008

“Zemana Antilogger Promosyon Günleri…” üzerine 23 yorum

 1. Ben Orta seviye bir bilgisayar kullanıcısıyım evimde nod32 kullanıyorum.
  belirsiz bir yerden keyloger girdi bilgisayarıma tarama yaptım ve ne bulduysam sildim…
  Fakat arkadaşlarımın büyük çoğunluğu son dönemde bios a kadar sızan bazı keylog ların olduğunu söyledi bende sistemimi tekrar kurmayı ve elimi ayağımı sörf aleminden cekmeyi düşünüyorken bugün ZAMANA’yı buldum. İşyerimdeki bilgisayarımda sörf yaparken (iş bilgisayarımdada keylog var ondanmı buna taşıdım bundanmı ona bilemiyorum ”flash disk”)buldum ve indirdim 1 program daha indirmiştim ismi lazım değil zemana hemen kirli dosyaları buldu ve engelledi. Amaaa iş bilgisayarımdaki avast onları bulup silemedi…
  Eve geldim ve bu pc yede ZAMANA ‘ nın deneme sürümünü kurdum sonuç neymi pc temiz…
  Bunu neden bukadar uzun anlatdığımı soracak olursanız pc nizde hangi antivir kurulu olursa olsun yanına ZAMANA yada muadili bir anti keylog lazım. Hacklendiğimi bir miktar kayıp verdikten sonra farkettim ama şimdi pc min güvenliğinin sağlandığını biliyorum Garantisi dolan lisans numaralı windowsumla yola devam yeni windows almaktanda kurtuldum :)
  Ama 67 TL veripde sadece bir bilgisayarda kullanabiliyor olmam benim canımı sıkıyor bence 2-3 pc de kullanılacak paketlerde satmalılar.115 TL 2 pc için gecerli lisans – 155 TL 3 pc için lisans anahtarı gibi kampanyaları olursa benim gibi birden fazla pc kullananlar için daha cekici bir hal alacaktır…
  Saygılar…

  Cevapla
 2. Zaten o şekilde bir kampanyası varmış ama bugün zemana ya telefon açtığımda sordum ver bana o şekilde bir kampanyadan bahsedilmedi :S
  yorum yok

  Cevapla
 3. @tayfun
  Bahsedilmez tabiki. Bu kampanyayı ben yapıyorum. Zemana değil… Şüphelendiyseniz yada istemiyorsanız sizi kampanyamıza dahil etmeyebiliriz.

  Cevapla
 4. sizin kampayanızdan değil indirimli satış kampanyalarından bahsediyordum ama neyse iyi günler… :S

  Cevapla

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)