Zemana AntiLogger x64 AntiKeylogger Module

Zemana 64 bit sürümünü çıkardıktan sonra sistem üzerindeki geliştirmelere devam ediyor. Açıkçası uzun zamandır bekliyordum. x64 ile sistem tamamiyle değiştirildiği için uyum sürecinde birçok aksaklıklar çıkabilmekte. Fakat Zemana firması bu aksaklıkları çözmeye başladı. 64bit üzerinde sezgisel korumalar tek tek incelenerek sisteme eklenmekte. Bunlardan ilki Anti-SSL özelliğiydi. Şimdi ise AntiKeylogger modülünü x64 üzerinde aktif edildi.

64bit kullananlar için geliştirilmeye devam eden Zemana Antilogger için bugün bir beta sürümü (1.9.2.500) yayınlandı. Bu beta sürüm henüz tam olarak test edilmediği için sisteminizde çökme veya yazılım problemleri ortaya çıkabilir. Denemek isteyenler için beta sürümü 1.9.2.500 şuan indirilebilir durumda.

Yapılan Ar-Ge çalışamalrı 1-2 ay içerisinde x64 için tüm sezgisel modüllerin çalışması üzerine kurulu. Aldığım bilgiye göre kısa bir süre sonra 64bit ile tam uyumlu olarak Zemana Antilogger’i kullanabileceğiz. Ayrıca not olarak belirtmek isterim. X64 üzerinde hiç ring3 kod kullanılmamış ve PachGuard’a hiç dokunulmamış durumda.

Dikkat: Beta versiyon ürünler, kusursuz değildirler. Bu nedenle Zemana x64 beta versiyonlarını kullanırken oluşabilecek; sistem çökmesi, veri silinmesi gibi problemlere karşı garanti verilmemektedir.

Zemana Antilogger 64bit beta 1.9.2.500 indir:  http://zemana…AntiLogger1.9.2.500.exe

“Zemana AntiLogger x64 AntiKeylogger Module” üzerine 2 yorum

  1. Internet uzerinde ayn mesaj n yuksek say daki kopyas n n bu tip bir mesaji alma talebinde bulunmam ki ilere zorlay c nitelikte gonderilmesi Spam olarak adland r l r. Spam gonderici ac s ndan cok kucuk bir harcama ile gercekle tirilebilirken mali yuk buyuk olcude mesajin al c lar veya ta y c servis sa lay c kurumlar taraf ndan kar lanmak zorunda kal n r.Internet kullan c lar uzerindeki etkileri incelendi inde iki tip Spam vard r. Email spam listeleri genellikle Usenet gonderilerinin taranmas tart ma gruplar n n uye listelerinin cal nmas veya web uzerinden adres aramalar yla olu turulur.

    Yanıtla

Yorum yapın