1000. Yazım

Evet yanlış duymadınız.  1000. yazımı şuan yazıyorum.  İyisiyle, kötüsüyle 1000 tane yazı sizlerle paylaştım. Bu yazımda sizlere şuan ne durumda olduğumu ve neler yapmak istediğimi anlatmak istiyorum.  Öncelikle yazılarıma yorum yazan tüm arkadaşlara ve desteğini esirgemeyen dostlarıma teşekkür etmek isterim.

İyisiyle kötüsüyle 1000 tane yazı dedik.  Bundan sonrada yazmaya devam edeceğim.  Tabiki parmaklarım, beynim ve tecrübelerim el verdikçe 🙂  Şuan itibariyle istatistiklerim

Blogumda : 1000 yazı, 14 kategori, 3741 etiket, 17038 yorum bulunmakta.

Birkaç ay öncesine kadar blogumda her telden yazardım. Hatta havadan sudan muhabbet bile ekliyordum. Sonra bunun yanlış olduğunu düşünmeye başladım.  Blogun belirli bir kitlesi olmuştu ve sokaktan bir manzara ile bir Windows 7 makalesinin alt alta durmasını anlamsız görmeye başladım. Bu yüzden bilgisayar ve teknoloji ağırlıklı olarak TEAkolik.com blogumda yazarken diğer konular için TEAkolik.info domainimi açtım.

Gerçi pek vakit bulupta TEAkolik.info ‘ya yazı giremesemde en azından tribüne hitap eden yazılarımı orada yazmak için karar aldım.  Ayrıca sık sık  sürücüler ve bilgisayar donanımı için sürücü isteklerinede yer vermekteydim. TEAkolik.com‘dan bu tip sürücü istekleri ve sürücü yazılarına artık yer vermiyorum.   Fırsat buldukça sürücü isteklerini orada dile getirmekteyim.

Tabiki bu kararı aldıktan sonra epeyli bir düşüş yaşadım. Özelliklede driver isteklerini  diğer bir platforma taşımam istatistiklerimde hatrı sayılır bir düşüşe sebep oldu. Hatta tribüne hitap eden yazılarımada son verince reklam gelirlerimin düştüğünüde itiraf etmek isterim 🙂

Yinede böyle devam etmek istiyorum.  Ayrıca bol bol dizüstü inceleme yazılarımla karşınızda olacağım.  Biraz çıtayı yükselttim ama yinede anlatım tarzımı son kullanıcıya göre hiç değiştirmeden devam edeceğim. Bu aralar malesef ki biraz yoğunum eski performansım üstümde değil 🙂 Aylık 30-40 yazı yerine  15-25 yazı yazar hale geldim. Fakat üzerimdeki sıkıntıları ve yoğunluğumu atar atmaz sık sık yazmaya devam edeceğim.

Son 4 aydaki günlük 2-3k  düşüşe rağmen yazmaya devam 🙂

Son 1 yıl içerisinde ;

1.420.162 Ziyaret

2.324.797 Sayfa görüntülenmesi

% 87,35 Yeni ziyaretçi yüzdesi ile

istatistiklerimden cesaret alarak yola devam diyorum…

“1000. Yazım” üzerine 21 yorum

 1. Hayırlı olsun,

  Arkandan geliyorum 🙂 550’ye merdiven dayadım. Bu yıl sonuna kadar yakalarım herhalde :p

  Tebrikler…

  Yanıtla
 2. Hayırlı olsun Hamza abi. Yazılarını bloglarını keyifle takip ediyorum. Umarım sende bize bu keyfi tattırmaya devam edersin uzun yıllarca.

  Tekrradan tebrik ederim.

  Yanıtla
 3. Hayırlı olsun. Kısa bir süre önce otomotiv ile ilgili bir blog için fikir danışmıştım. Cevabınız için tekrar teşekkür ederim. Nice 1000 lere..

  Yanıtla
 4. @dontEnter
  Teşekkür ederim. İnşallah kardeşim.
  @MiM
  Sağolasın dostum.
  @Hüseyin Berberoğlu
  Teşekkür ederim. Bu şekilde devam edeceğim.
  @Mehmet
  Sağolasın inşallah
  @Burak Özdemir
  Sağolasın dostum 🙂
  @ne_o
  Ömrümüz yettiğince 🙂 Sağolasın
  @İbrahim Uzun
  Teşekkür ederim. Sağolasın
  @Miraç Baran Satıç
  Teşekkür ederim kardeşim.
  @Murat
  Sağolun evet hatırladım.
  @Resul AYDOĞDU
  Teşekkür ederim. Bakalım hayırlısı inşallah…

  Yanıtla
 5. bilgi ve tecrübelerini bizlerle paylaştığın için teşekküreder , dilerim daha nice 1000’ninci yazılara …

  Yanıtla
 6. Allah nice 1000. yazılar yazarak çevrendekileri aydınlatmayı, bilgilendirmeyi, bilinçlendirmeyi nasip etsin… Tebrikler.

  Yanıtla
 7. mim’de görmüştüm TEAkolik’i uzuuun zaman önce. domain çok hoşuma gitmişti ve yazılar çok hoşuma gitti. haftada en az 4 defa girer kolaçan ederim. donanım hakkında bilgim sınırlı olduğundan çok fazla yardım aldın buradan ve özel olarak mail ile… inşallah daha uzun yıllar bizlere bu konuda yardımcı olursun abiciğim. 10.000 yazında görüşmek üzere 🙂

  Yanıtla
 8. Hay Maşşallah 🙂
  Darısı benim başıma İnşallah. Bu arada sizin temanız hoşuma gittiği için ben de kendime göre geliştirmeye başladım. Böyle bir temayı bulmamı sağladığınız için de ayrıca teşekkür ederim…

  Yanıtla
 9. Büyük bir emek. 1000 yazı. Hepsi birbirinden değerli ve faydalı. Ne güzel.

  Nice 1000 yazılara üstad =)

  Yanıtla

Yorum yapın