Pagerank Güncellemesi ve PR 5 :)

Merhaba arkadaşlar. Google dün itibariyle pagerank değerlerini güncelledi. Muhakkak fark etmişsinizdir. Kendi pagerankımda bu dalgadan etkilendi. Sonuçta PR 5 olarak bloguma değer biçen Google’ye teşekkür etmem lazım. Tamda 1000. yazımın üzerine hediye tadında geldi.

Açıkcası şaşırdım diyebilirim. Çünkü Türkçe içerikli olan internet sayfalarının pr 5 ve üzeri değerler çıkması gerçektende güç. Ayrıca dikkat ettimde geçen seferki pr güncellemesini göz önünde bulundurduğumuzda pekte cimri davrandığını söyleyemeyiz :)

Takip ettiğim blogları incelediğimde büyük bir oranda artış gözlemledim. Fakat hiç beklemediğim yüksek değerdeki bazı sayfaları cezalandırır gibi pagerank değerlerinde düşüş olduğunuda gördüm. Şimdi bu PR güncellemesi bana gaz verir son hızla yazmaya devam ederiz :)

“Pagerank Güncellemesi ve PR 5 :)” üzerine 30 yorum

  1. TEAkolik fotoveysel.com un sadece 184 adet backlinki var. 4 yıllık bir site ve son 2 senedir 4 le 5 arasında değişiyor pr si. Bende anlamadım sebebini ama google saolsun iyi davranıyor benim siteye. pr si 5 olan sitelere bakıyorum binlerce backlinki var. benim merak ettiğim com com.tr ye yönlendirme olduğu için com un pr degerine göre com tr yi tararmı?

    Cevapla
  2. Şunu fark ettim Pagerank için öyle backlink kasayım şu siteden linkim olsun filan hikaye. Yapmanız gereken basit. Güncel olun, içeriğiniz orjinal olsun. Site sürekli canlı olsun. Google gereken değeri zaten veriyor : )

    Cevapla

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)