Acer ICONIA W700 ile Windows 8 Tablet

ACER, ‘Modern Çağın Mobil Kaşifleri’’nin, optimum bir kullanıcı deneyimine sahip olmaları için bir tabletin ergonomisi ve bir dizüstü bilgisayarın performansı ve kullanım rahatlığını harika bir karışım olarak ICONIA W700’de buluşturdu. Ayrıca yeni Windows 8 İşletim Sistemi bu tabletin kullanıcı deneyimine güç kattı.

Son Intel Ultrabook işlemci teknolojisini barındıran ICONIA W700’ün olağanüstü 11.6’’ IPS full HD 1920*1080 çoklu-dokunmatik LED arka ışıklandırmalı ekranı, fotoğraf, video ve filmlerin tadını en keskin detaylarıyla çıkarmanız için size canlı görseller sağlar. Daha da harika bir eğlence deneyimi için ICONIA W700 Dolby Home Theater v4 donanımına sahiptir.

Zengin eğlence deneyiminin üstüne, ICONIA W700 hayatınızın en güzel anlarını hızla sosyal ağlarınıza yükleyebileceğiniz, yüksek çözünürlüklü fotoğraflar, 1080p videolar çekmeniz ve arkadaşlarınızla canlı sohbetler yapabilmeniz için ön ve arka yüzde Acer CrystalEye HD web kameralarına sahiptir.

Bir tabletten daha fazlası

Tablet, Micro-HDMI aracılığıyla eğlenceleriniz için kolayca daha büyük bir ekrana bağlanabilirken, yalnızca bir Bluetooth klavye eklenerek kolayca bir masaüstü bilgisayara dönüştürülebilir. Bu basit çözüm sayesinde, bu tablet hem mobil olarak hem de masaüstünde optimum ergonomi ve kullanım rahatlığı sağlar. Windows 8 İşletim Sistemi ayrıcalığı ile uygulama ve programlarınıza dokunmatik ekranda ulaşmanın keyfini yaşarsınız.

Ultra-Tablet deneyiminin keyfini çıkarın

3. Nesil Intel Core Ultrabook işlemci teknolojisini barındıran ICONIA W700, bir dizüstü bilgisayarla aynı performansı sunar; içerik üretimi, çoklu uygulamaların aynı zamanda çalıştırılması ve içerik paylaşımı gibi günlük bilgisayar kullanım gereksinimlerini kesintisiz yerine getirir.

Ayrıca, ICONIA W700 anında online olabilmeniz ve sosyal ağlarınızı güncellemeniz, e-postalarınızı kontrol etmeniz ve en son haberleri öğrenebilmeniz için Instant On, Always Connect teknolojisine sahiptir. Bu teknoloji sayesinde W700 6 sn.de açılır, 1.5 sn.de uyku modundan çıkar ve 2.5 sn.de internete bağlanabilir. Uyku modundan çıktığında açık olan web sayfaları otomatik olarak kendini günceller ve böylece içerikler her zaman güncel kalır. Ayrıca tüm gün kesintisiz performans sağlamak için 8 saatlik pil ömrüne sahiptir.

Acer ICONIA W700, ergonomi ve kullanım rahatlığında yeni standartlar belirlemek için tasarlanmıştır.

Iconia W700 kampanyası ile Windows’un yeni işletim sistemiyle tanışmak isteyenler, Türk Telekom ofis ve bayilerine başvurarak Acer Iconia W700 tablet bilgisayara sahip olma önceliğini ve ayrıcalığını yaşayacaklar. Kampanyaya katılmak isteyen Türk Telekom müşterileri 24 ayda 73,90 TL ya da 36 ayda 53,90 TL taksit seçenekleriyle Windows 8’li tablet bilgisayar sahibi olabilecekler.
Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye Türk Telekom ofis ve bayileri ile 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri servisinden ulaşılabiliyor.

Ürün hakkında daha detaylı bilgi için: http://www.youtube.com/watch?v=TkIMqNUyr3A

Yorum yapın