Alcatel-Lucent Enterprise “Dynamic Enterprise Tour” Etkinliğinde Buluşuyor

İletişim, çağrı merkezi ve veri ağları çözümleri uzmanı Alcatel-Lucent Enterprise’ın dünya çapında gerçekleştirdiği Dynamic Enterprise Tour’un yeni durağı İstanbul. 17 Kasım 2011 tarihinde Swissotel’de gerçekleşecek etkinlik, bilişim profesyonellerine Alcatel-Lucent Enterprise’ın ürün, hizmet ve çözümlerini daha yakından tanıma olanağı sunuyor. Dünyadaki son teknoloji trendlerinin, bugünün ve geleceğin kurumsal iletişim sistemlerinin ve çözümlerinin masaya yatırılacağı etkinlikte, katılımcılar, üstün iletişim çözümlerinin canlı demolarını görme olanağı bulacaklar. 

İletişim, çağrı merkezi ve veri ağları çözümleriyle 130’u aşkın ülkede 250 bini aşkın işletmeye hizmet veren Alcatel-Lucent Enterprise’un ünlü etkinliği Dynamic Enterprise Tour İstanbul’a geliyor.

Akıllı ve mobil cihazların kullanımının artması, sosyal medyaya gösterilen yoğun ilgi iş yapış biçimlerini de kökten değiştiriyor. Dynamic Enterprise Tour etkinliği “iletişimin nasıl değişeceğini” ve son teknoloji trendlerini gözler önüne seriyor. Dünyanın birçok şehrinde düzenlenen Dynamic Enterprise Tour İstanbul’da, üretkenliği, karlılığı ve müşteri sadakatini arttırmaya yönelik, doğru bilişim stratejileri ve bu stratejilerinin başarıyla uygulanmasıyla ilgili önemli ipuçları sunuluyor.

Etkinlikte yer alacak sunumlarda, müşteri deneyimi, yenilikler ve ileri teknolojiler hakkında bilgiler almak mümkün olacak. Ağ altyapısı, IP üzerinden iletişim, çağrı merkezleri, video ve tümleşik iletişim konularındaki son bilgileri, Türkiye’den örnekler ve geleceğin çözümleriyle harmanlayan benzersiz bir program sunan etkinlik, tüm gün sürüyor.

Alcatel-Lucent Enterprise Türkiye ve Azerbaycan Ülke Direktörü Çağlayan Nur’un açılış konuşmasını yapacağı etkinlikte Merkez ve Güneydoğu Avrupa Bölgesi Başkan Yardımcısı Claudio Soland “İletişimin Yeni Şekli” başlıklı sunumuyla yenilikçi iletişim çözümlerini anlatacak. Ürün Pazarlama, İletişim Çözümleri Başkan Yardımcısı Xavier Martin ise yeni nesil iletişim platformu OpenTouch’ın mimarisini tanıtacak. Veri Ağları Stratejik İş Birimi Direktörü Peter Tebbutt ise “Veri Merkezi Çözümlerinde Uygulama Bilinçli Ağ Mimarisi” başlıklı bir sunum gerçekleştirecek.

Alcatel–Lucent Enterprise uzmanları, Alcatel-Lucent Enterprise’ın kurum içi işbirliği olanaklarını arttıran iletişim sistemi OpenTouch hakkında da önemli bilgiler aktarmak ve katılımcıların sorularına yanıt vermek üzere etkinlikte hazır bulunacaklar. Etkinlikte katılımcılar ve uzmanlar arasında bilgi akışı sağlayan paylaşımcı bir ortam yaratılması amaçlanıyor.

Etkinlik hakkında ayrıntılı bilgi almak ve kayıt olmak için www.globaldynamictour.com/Istanbul/  adresi ziyaret edilebilir.

Yorum yapın