Ali Sami Yen’deki Son Maç

Türk Telekom’un, Ali Sami Yen’deki son maçı oynayacak taraftarları belirlemek için düzenlediği yarışmanın talihlileri, kendi aralarında oynadıkları son maç ile Ali Sami Yen’e veda etti. Karşılaşmanın başlangıç vuruşunu Galatasaray’ın unutulmaz gölcüsü Hakan Şükür yaptı.

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom’un, Galatasaray Spor Kulübü ile düzenlediği “Ali Sami Yen’de Son Maçı Sen Yap” etkinliği ile oluşturulan taraftar takımlarının karşılaşması 13 Ocak 2011 Perşembe günü oynandı.
Sarı ve Kırmızı takımların mücadelesine sahne olan maç, 30’ar dakikalık iki devre halinde oynandı ve 4 profesyonel hakem tarafından yönetildi. Taraftarlar futbolcuların soyunma odalarını kullanırken, maç öncesi stadyum içinde çeşitli etkinlikler de gerçekleştirildi.

Başlangıç vuruşunu Galatasaray’ın unutulmaz gölcüsü Hakan Şükür’in yaptığı maçı Kırmızı Takım, Sarı Takım’ı 2-1 yenerek kazandı. Maçın ardından iki takıma madalya ve kazanan takıma sembolik bir kupa verildi. Ayrıca Kırmızı Takım’da 6 numaralı formayı giyen Umut Ala’ya da “Maçın Adamı” seçilerek plaketini aldı.

“Ali Sami Yen’de Son Maçı Sen Yap” etkinliği kapsamında oynanan karşılaşmayı taraftarlar, hatıra biletleri ile izledi.
Takımlar 10 bini aşkın taraftar arasından belirlendi.

Son maçta yer alabilmek için 10 bini aşkın Galatasaray taraftarı www.futbolsenbizimherseyimizsin.com sitesine Ali Sami Yen ile ilgili bir anısını, hikayesini veya fotoğrafını paylaştı. Siteye eklenen anılar içerisinde ön elemeyi geçenler, Galatasaraylı futbolcular Arda Turan, Ayhan Akman, Çağlar Birinci ve Gökhan Zan’dan oluşan jüri tarafından belirlendi.

“Ali Sami Yen’deki Son Maç” üzerine 2 yorum

  1. hocam selam.temanızı kullanıyorum.başarılarınızın devamını diliyorum.Temanızla ilgili bir sorum olacaktı kullandığınız temada online istatistik eklentisini nereye yazıyorsunuz. saygılarımla

    Yanıtla

Yorum yapın