Google Türkiye Resmi Blog Sayfası, Hoşgeldiniz!

Google tekrar tekrar gözüme girdi. Hatta bu aralar gözümü çıkarmak için uğraşıyor.  Sağolsunlar artık Türkçe için Türkiye için resmi Blog adreslerini aktif ettiler.  Google neden bu kadar büyük diyenlere verilecek tek cevap bence hizmetlerinin lokasyon bazlı hale getirilmesidir.

Uzun süredir hayata geçirmeyi düşündükleri ve Google’ın Türkiye’ye verdiği önemin bir göstergesi olan Türkçe Google blogu sonunda açıldı.  Blog üzerinde gerek kullanıcılar, gerek iş dünyası gerekse de online dünya ile ilgili birçok noktaya değinilecek. Google hizmetlerini ve ürünlerini lokalize etmeye devam ederken benden de kocaman bir teşekkür aldı.  Eminim ki Türkçe olarak bir kez daha karşımıza gelmesi sizi de sevindirecektir.

Google Türkiye Resmi Blog; http://google-tr.blogspot.com/

“Google Türkiye Resmi Blog Sayfası, Hoşgeldiniz!” üzerine 8 yorum

  1. İkinci yazıyı yazmışlar ama yazının başlığı yok, blogu readerıma ekledim 4-5 kere (bilinmeyen ad) diye başlık gördüm.

    Cevapla
  2. umarım google Türkiye’ye verdiği önemi haklı sıralamayada verir gereksiz iniş çıkışlar yaşatarak yüreğimizi hoplatıyor.

    Cevapla

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)