Microsoft Lync 2010 Türkiye Lansmanı Şimdi de Web Üzerinde

Sizlere Aralık ayında Microsoft Türkiye ofisinde katılmış olduğum Microsoft Lync tanıtımından bahsetmiştim. Microsoft Lync 2010 yeni nesil birleşik iletişim çözümlerinden bir tanesi. Microsoft firması Microsoft Lync 2010 ile telefon ve webüzerindeki iletişiminizi tek bir kanal üzerinde birleştirerek kurumlara sunmakta. Bunun en büyük avantajlarından bir tanesi de telefon ve diğer maliyetlerin büyük oranda azalması olarak gözüküyor. Lansmandan sonra biraz düşündümde gerçekten de çok mantıklı hatta maliyetleri %50′nin bile altına indirebilecek bir bütünleşik çözüm olduğunu gördüm.

Şimdi ise Lync lansmanı Web üzerinde gerçekleşmekte. 30 Kasım 2010’da düzenlenen bu lansmanı kaçırdıysanız sunumları ve videoları web üzerinden izleyebilirsiniz. Oturumları izlememek ve sunumlarına erişmek isterseniz, tamamını Microsoft Lync Türkiye sitesinde bulabilirsiniz.

Microsoft Lync Türkiye sitesine http://www.microsoft.com/tr-tr/lync/default.aspx adresinden erişebilirsiniz.

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)