Android için ABBYY Business Card Reader 2.0 Sunuldu

ABBYY Business Card Reader 2.0, Android kullanıcılarının kişi bilgilerini verimli bir şekilde düzenlemesine, kaydetmesine ve yedeklemesine yardımcı oluyor.

Belge tanma, belge yakalama ve dilbilim teknolojileri ve hizmetleri alanında lider yazılım salay ABBYY, bugün 20 dildeki kartvizitlerden kişi bilgilerini kolayca yakalayıp yönetmede kullanılan Android için ABBYY Business Card Reader 2.0’ kullanıma sunduğunu duyurdu.

Yeni sürüm, yakalanan kartvizitlerin kolayca yönetimini sağlayan ve içinde arama yapılabilen bir dijital arşiv olan CardHolder özelliğine sahiptir. Android için Business Card Reader’n yeni özellikleri, kullanılarak algılanan kartvizitlerin görüntüsünü ve kart verilerini e-posta veya SMS yoluyla anında paylaşma gibi kolaylıklar sunuyor.

Yeni sürüm ayrca tüm kişi bilgilerinin yedeklenmesine de yardımcı olup verilerin Microsoft Outlook gibi kişi bilgisi yöneticilerine aktarılması kolaylaşıyor.

Artık Android İşletim Sisteminde!

Yeni CardHolder özelliğiyle, Android kullanıcıları kartvizit görüntülerini hızlı bir şekilde yükleyebilir, algılayabilir ve kayıt edebilirken gerekirse verileri cihazın adres defterine de aktarabilir. CardHolder, kişi bilgilerinin optimal şekilde düzenlenmesi için algılanan kartvizitlerin arşivlenmiş görünümlerinin hızlı arama ve sıralamaya uygun gruplara ayrılmasına izin verir. Kayıtlı görüntülerde bulunan kişi bilgilerini hemen kullanabilirsiniz:

Kullanım, CardHolder’n ilgili ‘eylem’ düğmesine dokunarak anında arama yapabilir, e-posta veya metin mesaj gönderebilir, açık adresi arayabilir veya bir web bağlantısına gidebilir.

ABBYY mobil ürünler sat ve pazarlama müdürü Olga Tolstunova, “Bu yeni sürüm ABBYY Business Card Reader’ın kurumsal kullanıma da izin verecek şekilde kartvizitler üzerinde basit ve verimli bir çalışma ortamı sunan özelliklere sahip” yorumunda bulundu. “Program bir kurumsal CRM sistemine entegre edildiğinde, ofis dışında çalışan kullanıcılar saha çalışmaları sırasında yeni kişi bilgilerini alıp bunları tek bir tuşa dokunarak kurumsal veritabanlarına girebilir ve iş ortaklarının kullanışına sunabilir.”

Ayrıca, Android kullananlar artık sadece kendi tercih ettikleri algılama dillerini seçerek daha küçük boyutlu dam paketlerinden de faydalanabilir.

Nerede bulabilirsiniz?

Android için ABBYY Business Card Reader 2.0’, Google Play mağazasından edinebilirsiniz. Android 2.2 veya daha yeni bir sürümü kullanan cihazlarla uyumludur (otomatik odaklanma özelliği olmalıdır). Uygulama İngilizce ve Rusça arayüz dillerini desteklemektedir.

Android kullanıcıları ayrıca uygulamanın tam sürümündeki tüm özellikleri destekleyen Lite sürümü ile  Business Card Reader’ ücretsiz olarak deneyebilir. Yüklendiğinde, belleğe veya telefonun adres defterine 10’a kadar kartvizit kaydedilmesine, ardından da haftada 3’e kadar kartvizit kaydedilmesine izin verir.

Lite sürümü, doğrudan uygulama içinden kolayca tam sürüme yükseltebilirsiniz. Android için ABBYY Business Card Reader 2.0 hakkında daha fazla bilgi ile ürünün tüm sistem özellikleri ve algılama dillerinin tam listesi için, lütfen www.abbyy.com/bcr_android adresini ziyaret edin.

Yorum yapın