Son Zamanlarda İzlediğim Diziler…

richard_the_4400Aslında bu yazıyı yazmaktaki niyetim sizlerden dizi tavsiyesi almak. Aksiyon, gerilim, macera, polisiye filmleri takip ettiğim, seyrettiklerim arasında. Hele ki vampir ve kurtadam dizileri ile uzay, teknoloji filmlerine hasta olduğumu söylemek isterim. Sadece dizi değil, sinema filmleri de olabilir…

Uzun zamandır takip ettiğim birçok dizi var. Malum birçoğu tatile girdi ve izleyecek dizi kalmadı. Şimdi gidip şöyle sinemada film izlemek de var ama bilgisayardan uzak kalamadığım için bilgisayar başından izlemek zorundayım. Filmler için de malum DVD satışına çıkmasını beklemek lazım…

Aşağıdaki gibi takip ettiğim dizileri sıralamak istedim. Belki izlemediğim dizileri tavsiye edebilirsiniz. Unutmadan söyleyeyim şu meşhur Vampir dizileri artık gönlümde yer etmeye başladı. Aslında onlar birer canavar değil, birer melekmiş de haberimiz yokmuş .)

Fringe
Teen Wolf
True Blood
Merlin
The Secret Circle
Grimm
Terra Nova
The River
The Walking Dead
Torchwood
Breaking Bad
Touch
Game of Thrones
Stargate Atlantis
The Vampire Diaries
Person of interest

Super Natural
Stargate Universe
Stargate SG-1
Spartacus
Dexter
Twilight
Continuum
House M.D.
Flash Forward
Revolution
Alphas

Bu kadar dizi saydıktan sonra bana önereceğiniz diziyi merakla bekliyorum :) Bu saydıklarımın bazıları uzun zaman önce bitmiş, bazıları ise yeni bölüm çekilmeyi bekliyor. Hani dizi olmadı, film önerilerinizi de alabilirim. Malum Cumartesi, Pazar olunca dizi ve film keyfim var. Belki de sigaradan sonra tek kötü alışkanlığım diyebilirim :)

Bu sıralamış olduğum dizilerin hastası olacağınızı, ve tavsiye ettiğimi de hatırlatmak isterim. Adamlar yapıyor yahu :) Belki Polat Alemdar kadar sıkı dizi değiller ama yine de müptelası olacağınız diziler olduğunu söylemeliyim :)

“Son Zamanlarda İzlediğim Diziler…” üzerine 19 yorum

 1. Arrow,The Tomorrow People,American Horror Story,Witches Of East End,
  The Nine Lives Of Chloe King
  bunlarda çok güzel diziler izleyebilirsin.

  Cevapla
 2. film olark;
  Van Helsing çok güzel
  Dracula Başlangıç
  Maleficent
  2012(kıyamet filmi)
  meteor yağmuru

  Cevapla

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)