AVG Anti-Virus 7.5 Build 441a919

AVG antivirüs programını biliyorsunuzdur. Bir süre önce sizlere AVG hakkında makalede yazmıştım. Bedava antivirüs programları içerisinde sizlere tavsiye edebileceğim güzel bir program diyebilirim. AVG Antivirüs makalemde de okuyacağınız gibi ev kullanıcıları için ideal bir program ve yeni versiyonunuda piyasaya sürdüler. 441a919 versiyonu ile indirilmeye hazır olan bu virüs programını en azından bir denemenizi isterim.

Kendi üzerindeki ek Güvenlik duvarı ( Firewall ) ile tam bir güvenlik sağlamakta. Önceki sürümleri bu yeni sürümü yanında idare eder diye bilirim. En azından sistemi kasmıyor sizi rahatsız etmiyor otomatik güncellemelerini alabiliyor. Yani ileri ileri ileri diyerak kurmanız yeterli. Kolay kullanımı sayesinde ilgi çekiyorda diyebilirim.

Download: AVG Anti-Virus 7.5 Build 441a919
Download: AVG Anti-Virus with Firewall 7.5 Build 441a919

“AVG Anti-Virus 7.5 Build 441a919” üzerine 10 yorum

 1. Üstadım hoşgeldin senide burada görmek beni sevindirdi. Şükür kavuşturana diyorum. COMODO Firewall ‘ı bu akşam indirip test edeceğim bu geceki makalemde yer vereceğime emin olabilirsin. MSN ‘im Hakkımda bölümünde yazıyor eski günleride ihyad ederiz kardeşim. Sağlıcakla kal COMODO Firewall ‘ı da okur yorum yaparsan sevinirim.

  Cevapla
 2. bende de 7.5 var.
  update yaptıktan sonra bilgisayarı otomatik tarama yapıyor bunu iptal etmenin yolu varmı neredeyse hergün tarama yapıyor. bunun türkçesi veya kullanım kılavuzu yok mu 🙂

  Cevapla
 3. fatih ;

  Malesef Türkçe’si yok. Tarama yapmıyor o güncellemelerini aldıktan sonra sistemini yeniliyor. Sürekli güncelleme yapması doğal…
  Eğer ki güncelliyorsa o zaman yeni sisteme girecek virüslere karşı tedbir alıyor bu iyi birşey kötü değil…

  Cevapla
 4. bu anti-virüs ve update manager in üstü kırmızı olmus nasıl düzeltebilirim..?? simdiden tesekrler..

  Cevapla

Yorum yapın