AVG Antivirüs Free (Bedava)

AVG AVG Antivirüs programı Grisoft Firması tarafından üretilen program FREE versiyonu yani BEDAVA versiyonu ilede kullanıcıların dikkatini çekmekte. Bu program bedava versiyonunda çok profesyonel olmasada tek kullanıcılı PC sistemlerde tercih ediliyor. Lisans derdi olmadan PC nize yükleyebileceğiniz bu program sayesinde Email güvenliğinide sağlamış oluyorsunuz. Program PC nizi kasmadan gayet rahat bir biçimde çalışmakta. Enterprise ve Profesyonel olan versiyonlarıda mevcut eğer Full sürüm bir internet Security istiyorsanız o zaman Grisoft internet sayfasındaki programlardan download edebilir test edip lisansını satın alabilirsiniz. AVG nin çeşitli versiyonlarının yanında bu BEDAVA olan versiyonu aslında çok da kısıtlı değil. Birçok FREE Antivirüs yazılımı sisteminize kurulduktan sonra Güncelleme için sizden lisans almanızı istiyor.

AVG yi tercih edebilirsiniz en azında sizden güncelleme için para istemiyor 🙂 ..

Boyutu : 17,19MB
Lisans : Freeware
İşletim Sistemi : Win 95/Win 98/Win Me/Win XP/Win NT/Win 2000

AVG Antivirus program is a program, which is produced by Grisoft firm, with the free version it draws users attention .Although this program’s free version is not so professional, it is prefered by one user PC system. Thanks to this program, which you can install it to your PC without caring license, you make your Email production. This program works very easily without clamping your PC. There are Enterprise and Professional versions, if you want a full version internet security, you can download it from programs on Grisoft internet site, test and buy its license. Beside varied version of AVG, this free version is not so limited. A lot of Free Antivirus software ask you to buy license to update after you install it to your computer.

If you choose AVG at least they do not ask money for update..

Operating System :Win 95/Win 98/Win Me/Win XP/Win NT/Win 2000

“AVG Antivirüs Free (Bedava)” üzerine 3 yorum

  1. Eline saglık. Virüs programlarının hangilerinin / çeşitlerinin Çakışması hakkında bilgi varsa burada iyi gider bence..

    Cevapla

Yorum yapın