BEDAVA SMS GÖNDERMEK ..!

Bu yazıyı okuyunca paldır küldür atlayacağınıza eminim birçok internet sitesi de bu yazıyı yazarak internet sayfasına kullanıcı çekiyor. Ve SMS gönderemeyince millet dumur oluyor. Bu internet sayfasını test ettim. SMS gönderiyor gerçektende hemde düzgün bir şekilde çalışıyor sizden üyelik bilmem ne yok sponsor tıkla felan demiyor. Adamlar sadece aşağıda gördüğünüz gibi reklamlar

İle para kazanmaktalar. Bu reklamları tıklayarak bu internet sayfasına para kazanmaktasınız. Onlarda bu hizmeti BEDAVA olarak sürdürebilmekte. Fakat bazı kendini bilmez kullanıcılar BOŞ BELEŞ ANLAMSIZ mesajlar gönderdikçe adamları zarara uğratmaktalar. Bunun sonucu olarak internet sitesi henüz yeni olmalarına rağmen bu hizmeti durdurma kararı almaktalar. En azından adamların reklamlarına tıklayarak para kazanmalarını sağlayabilirsiniz. Bunun sayesinde onlarda bu hizmeti devam ettirebilirler. BOŞ SAÇMA APTALCA SMS ler göndererek onların kasasından Cep Telefonu Operatörlerine para kazandırmaya devam edersek.. Sanırım böyle bir hizmet tarih olacak yada onlarda ücretli üyelik yaptırmak zorunda kalacaklar.

İşte adamların internet sayfalarına koymak zorunda oldukları UYARI :

Görüyoruz ki çok fazla boş beleş SMS yollanmaktadır. Eğer durum boyle devam ederse

SMS SERVİSİNİ KAPAMAK ZORUNDA KALACAĞIZ.
LÜTFEN ANLAMSIZ MESAJLAR YOLLAMAYINIZ.
Sizin yolladığınız her sms için biz para ödemekteyiz. Bu paralar sponsorlarımızdan karşılanmaktadır fakat boş beleş smsler yüzünden giderlerimiz gelirden daha fazla olmaya başladı. Böyle devam ederse servisi kapatacağız.
Zaman zaman serviste aksaklıklar olabiliyor. Bundan dolayı sizlerden özür dileriz.
SMS GÖNDERECEĞİNİZ NUMARAYI YAZARKEN ÖNÜNE 9 KOYMAYI UNUTMAYIN, aksi taktirde sms ler iletilmeyecektir.
ÖRNEK NUMARA: 905362223344
Lütfen deneme adı altında 10larca BOŞ SMS YOLLAMAYINIZ.
ARTIK DÜN DÜNYAYA SMS ATABİLİRSİNİZ.
ESKİDEN SADECE TÜRKİYE İÇİ MESAJ ATILMASINA İZİN VERİYORDUK. FAKAT ARTIK TÜM DÜNYAYA SMS ATABİLİRSİNİZ.


İNTERNET SAYFASI : http://www.smsyeri.com

“BEDAVA SMS GÖNDERMEK ..!” üzerine 28 yorum

 1. BURADA BEN BULAMADIM BEDAVA SMS BULAN ARKADASLAR BANA YARDIM CI OLSUN RICA EDIYORUM LÜTFEN MERAK ETTIM DENEMEK ISTIYORUM ARKADASLAR BEKLIYORUM SIM DIDEN TESEKKÜRLER ARKADASLAR

  Cevapla
 2. slm ya bu sitede yazan herşey yalan çünkü o kadar sms bedava diyolar ben niye hiç bedava sms görmüyom çok saçmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa öle diğilmi arkadaşlar

  Cevapla
 3. yaaaaaaaaaaaaaaa arkadaşlar sesimi duyan yokmu ben bedava sms istiyom bi çare bulsanıza lütfen türkselliyim

  Cevapla
 4. Boş yere mesaj yazmadığım halde yazdığım tüm mesajlar yerine ulaşmadı bunun sebebini öğrenebilirmiyim lütfen..Ayrıca güzel bir site,faydalı amaçlarda kullanılırsa çok iyi.Bu konuda bilgi vermenizi bekliyorum.

  Cevapla
 5. Dün bu siteye mesaj çekiştim.Gereksiz yere mesaj göndermediğim halde mesaj gönderdiğim şahıslara çektiğim mesajlar ulaşmadı.Bu konuda yardım istemiştim.Mesaların ulşması için ne yapmalıyım,lütfen bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.Çünkü ben kamu kurumunda çalışıyorum ve bu güzel siteniz sayesinde ulaşmam gereken şahıslara mesaj çekmeliyim.Yardımlarınız için teşekkürlerimi sunarım..

  Cevapla
 6. ELimde ALmanyAdaN KuzeNimdeN GeLen ßir ProğraM Var Smste AtaßiLirsiNiz Aramada YapaßiLirsiNiz Tüm OperatörLere YaLnız KendisiNe ßuNu Kimseye VermiyeCeğime Söz VerdiM YoqSa HerTürLü YardımDa ßuLunurDuM PRoğraM SağLam DenediM HiÇ ßir ZorLuğu Ve Zararı Yoq Tıkır Tıkır ÇaLışıyOr ÜsteLik Ücretsiz KuzenLe KonuŞayım İziN Verirse SeVe Seve YayınLarın SizLere ArkadaşLAr :)

  Cevapla
 7. turkcell kulanıcılarına
  turkcell yaptığı kampanyalarla milleti yanıldıyor birde vınn tenen bir icatları varki ne internede iyi giriyor nede müşderiyi memnun ediyor dam bir düzmece bir sisdem milledi kandırmaya yönelik bir şey buna sakın aldanmayın dostlar sahtekarlığın önde gelenlerinden biriside turkcell ardık boş vaatler veriyor millete bu yanıldıcı reklamlara inanmayın
  <<<<<>>>>>

  Cevapla

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)