Bıçak Geçirmez T-Shirt Nihon Uni

Bu haberi okuduğumda şaşırdım açıkcası özelliklede Bıçak geçirmeyen bir giysi düşüncesi bile yeter.. Bilgi ustam internet safasında haber olarak geçmiş ilginç bir icad özelliklede tehlikeli mahallelerde yaşıyorsanız veyahut heran bir kapkaç olayına maruz kalıp bıçaklanabileceğinizi düşünenlerdenseniz o zaman Bilgiustam’ın Bıçak geçirmez T-shirt haberini okumanızı tavsiye ederim.

Güzel de bir örnek vermiş demiş ki :

Böyle birşey olabilir mi acaba? diye düşünürken şunu gözardı etmemek lazım diyorum: Bıçaklamalarda bıçağın sadece kesmesi değil dokunduğu yüzeye uyguladığı yüksek basınç da etkili bir faktör. Yani bıçak vücudunuza girmese de, oluşan basınçla kaburga kemiklerinizin kırılmasına yol açabilecektir. Tabi her halükarda iç organların delinip kanamasından iyidir…

Teknoloji hayatımızı kolaylaştırmak ve güvenlik için çalışmalar yaptığı zaman gerçektende ortaya çok güzel güvenilir ve hayatı kolaylaştırıcı icad larla çıkıyor. Önemli olan tabiki hayatı kolaylaştırmak adına yapılması. Fakat Bıçağı icad eden adam acaba milletin gasp için bıçak kullanacağını mı düşündü ? Hayır tabiki bunun için icad etmedi..

Kağıdın icadı belki zararlı olarak kullanılamaz ama silinebilir kağıt icadı kötü amaçlarla kullanılabilir. Atom’un parçalanması icadı nükleer bomba yapılması ile insanların milyonların ölümünü sağlamıştır…

Teknoloji gerçektende büyük bir nimet önemli olan doğru kullanmak..

“Bıçak Geçirmez T-Shirt Nihon Uni” üzerine 3 yorum

  1. Bu tshirtlerden her eve lazım aslında. 🙂 Bende wordpress tshirtlerinden arıyordum, özel yaptıracak biryer bulsam yaptırıverecem ama bulamadım..

    Yanıtla

Yorum yapın