E-crime Konferansı Bu Yıl Türkiye’de

Her yıl farklı bir ülkede gerçekleştirilen uluslararası E-crime konferansı bu yıl Türkiye’de düzenleniyor. 12 Ekim 2011 tarihinde İstanbul Hilton otelde gerçekleştirilecek olan etkinlik Bilgi Güvenliği AKADEMİSİ tarafından desteklenmektedir. Konferans kapsamında Bilgi Güvenliği AKADEMİSİ’den Huzeyfe ÖNAL “Türkiye’de Siber Suç Şebekeleri ve Farkedilmeyen Aktiviteleri” konulu konuşma gerçekleştirecektir.

E-crime Türkiye konferansı hakkında detay bilgi için http://www.e-crimecongress.org/turkey/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Etkinlik genele açık ve kayıt olan herkes için ücretsizdir.

Online kayıt adresi: http://www.regonline.co.uk/Register/Checkin.aspx?EventID=999021

Etkinlik Formatı;
Etkinlik, üye katılım oturumlarına ve ana gündemin bir bölümünü oluşturan bir dizi özel odaklı eğitim seminerine bölünmüştür. Üye katılım oturumları, delegelere pratik stratejik ve taktik bilgiler verecek şekilde tasarlanmıştır ve uygulamalı teknik bilgi kazandıracak eğitim seminerleriyle tamamlanacaktır.

Bu format, katılımcılara tehditleri yönetmek ve zorlukların üstesinden gelmek için ihtiyaç duyacakları tüm ilgili bilgilerin aktarılmasını sağlar. Etkinlik boyunca, kahve molalarında ve açık büfe öğle yemeği sırasında katılımcılara yeni ilişkiler kurma imkânları sunulacaktır.

2011 Ana Temaları

  • Kurumsal ağı savunmak, hassas verileri iç ve dış tehditlere karşı korumak
  • İş ortamında, çevrimiçi ve mobil ortamlarda kimlik ve kimlik doğrulama zorluklarının belirlenmesi
  • Bilgi güvenliği yönetimi sistemlerinin yönetişim ve uyumluluk şartlarına göre düzenlenmesi
  • Değişen iş ve teknoloji ortamında sistemlerin ve dijital varlıkların güvenliğinin sürdürülmesi
  • Gelişen online suç mecrasında araştırmalar

“E-crime Konferansı Bu Yıl Türkiye’de” üzerine 2 yorum

Yorum yapın