Epson Just For Fun Gecesi

Dün akşam Epson’un Just For Fun gecesine katıldım.  Global Tanıtım’dan Ayşegül Hanım’ın daveti ile katıldığım etkinlikte Epson yöneticileri ile birlikte keyifli birkaç saat geçirdik.

Mum ışıkları altında yemek ve ardından bol bol çay :) Gerçi çay içen bir tek ben vardım ayrı mesele… :) Sağolsunlar herşeyi düşünülmüştü. Özelliklede Hangover isimli film keyfimize keyif kattı diyebilirim.  Etkinlikte Epson yöneticileri ile muhabbet etme fırsatı yakaladım.  Okmeydanı’ndaki yerlerine bir davet sözü aldığımı belirtmek isterim. Müsait bir zamanda gidip Epson’un Plotter’ları ile birkaç deneme yapmayı planlıyorum. :)

İlgili arkadaşlara tekrar teşekkürlerimi iletirim.  Güzel bir akşam yemeği güzel bir hava tatlı bir muhabbet ve  güzel bir etkinlikti…

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)