Etik Ol Kitap Kazan… CTF V3

CTF yarışmasının üçüncüsü çok yakında başlıyor. Etik Hack kavramıyla oluşturulan CTF yarışması CTF Web Güvenliği web sayfasında duyruldu. Yeni yarışmamız 28 Aralık 2010 tarihinde gece 22:00’da başlayacak. 3 gün sürecek olan yarışmada CTF aşamalarını gecerek sistemi hack etmeniz bekleniyor.

WGT ekibinden Onur Yılmaz’ın hazırladığı CTF yarışmasında ilgili aşamaları geçtikten sonra ulaşacağınız veritabanı adını dergi#webgüvenliği.org adresine gönderen ilk iki kişi hediye olarak bilgi güvenliği ile ilgili bir kitap kazanacak. Bunun yanı sıra yarışmayı nasıl çözdüğü dergi.webguvenligi.org adresinin gelecek ayki sayısında yer verilecek.

Dilerseniz yarışma başlayana kadar ön bir çalışma yapabilirsiniz. Yarışma adresi aşağıda yer almaktadır. İyi eğlenceler dilerim.

Yarışma Adresi; http://ctf.webguvenligi.org

Sorularınız için; (contact-at-onuryilmaz.info)

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)