Everest Fly Mouse KB-05 İnceleme -2

everest_fly_mouse.uzaktan_yonetimEverest Fly Mouse KB-05 ürününü incelemeye devam ediyorum.

Everest Fly Mouse KB-03’ü sağ veya sola yukarı aşağı yönlendirdiğinizde hareket sensörleri sayesinde bilgisayarınızdaki fare imleci hareket edebiliyor. Aynı zamanda arka kısmındaki klavye sistemi ile de oturduğunuz yerden masaüstü bilgisayarınızı, TV Box gibi cihazlarınızı yönetip mesaj yazmanız kolay bir hale getirilmiş.

Arka yüzünde ki esteteik görünüme sahip klavyesi bayağı hoşuma gitti. Biraz küçük de olsa iki elle kavrandığı zaman rahatlıkla kullanılabiliyor. Klavyenin Türkçe Q desteklediğini de altını çizerek söylemek isterim.

Everest Fly Mouse Kablosuz klavye KB-05 estetik bir tasarıma sahip. Aynı zamanda yapısı dayanıklı ve standart televizyon kumandalarına göre hoş ve küçük tasarlanmış.

Ürünümüz 170X490X150mm minimal ebatlara sahip tuşlar ise yumuşak ve rahat bir kullanım sağlıyor. Televizyon tarafındaki tuşlar ise fonksiyonel ve birçok tuşu televizyon kumandasının IR Led’i ile karşılıklı birleştirerek, özellik atayabiliyorsunuz. Everest Fly Mouse Kablosuz Klavye KB-05’in ağırlığı ise tam 98 gram, kısacası hem hafif hem de küçük boyutlara sahip!

Everest_KB05_Fly_Mouse_Klavye (15)   Everest_KB05_Fly_Mouse_Klavye (14)   Everest_KB05_Fly_Mouse_Klavye (13)

Everest Fly Mouse Kablosuz klavye KB-05 üzerinde televizyon için tam 10 tane tuş tanımlayabiliyorsunuz. 

Televizyonunuzun orjinal kumandasında bulunan 10 tane tuşu tek tek IR Led’ler birbirini görecek şekilde yan yana getirilerek Everest KB-05 Fly Mouse kumandanıza tanımlayabilirsiniz! Bu işlem için kullanım klavuzunu okumanız yeterli.

Teknik Özellikler;

Marka; Everest
Model; KB-05
Ağırlık;
98g
Bağlantı noktası; Usb
Boyut; 170 x 49.5 x 10mm
Mesafe; 10 m , IR Kontrol 8m
Renk; Siyah
Uyumlu Cihazlar; Android TV Box – Smart TV IPTV – Set Top Box – PC Device

Everest_KB05_Fly_Mouse_Klavye (19)   Everest_KB05_Fly_Mouse_Klavye (17)   Everest_KB05_Fly_Mouse_Klavye (16)

“Everest Fly Mouse KB-05 İnceleme -2” üzerine bir yorum

  1. Ben bu cihazı almak için vatan computere gittim ancak bazı Samsung tv’lerde uyumlu olmadığını ve çalışmayacağını söylediler bu cihazı da almak istiyorum çok kullanışlı gibi ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

    Yanıtla

Yorum yapın