Genius Imperator Pro ile Savaşın Patronu Olun

GX Gaming ailesinin en yeni üyesi olan Imperator Pro, MMORPG ve RTS oyuncuları için özel olarak tasarlandı. Arka ışık için 16 milyon tam renk RGB kullanan Imperator Pro, karanlıkta tuşları daha rahat görebilmeniz için dört seviyeli parlaklık ayarı tuşuna sahip.

Taktiksel avantaj sağlayan arka ışık tuşu, yetersiz aydınlatma koşullarında bile saldırılar düzenlemenize ve düşmanlarınızı köşeye sıkıştırmanıza olanak veriyor.

Klavyenin solunda bulunan altı makro tuşuna, 18’e kadar makro atamak mümkün.

Farklı oyun kategorileri için üç farklı profili bulunan klavye, profiller arasında anında geçiş yapabilme özelliğine de sahip.
Programlanabilir makrolar sayesinde erişimi kolay komutların sayısını arttıran Imperator Pro, Oyun Modu seçeneği ile oyun sırasında Windows tuşunun dikkatinizi dağılmasını engelliyor.

Oyun sırasında donmayı engellemek için dahili belliği bulunan oyun klavyesi, daha hızlı ve iyi bir oyun performansı sağlamak için 1000Hz’e kadar bildirim ve 1ms tepki hızına sahip. Imperator Pro’nun diğer özellikleri arasında iki USB girişi, tam hız sağlayan altın kaplama USB 2,0 konnektör, 1,8 metre kablo, bileklik desteği ve hızlı erişim sağlayan altı multimedya tuşu bulunuyor.

Yorum yapın