Yeni Xperia J ve Xperia Miro

Yeni nesil cep telefonu anlayışını temsil eden Sony , akıllı telefon serisine iki yeni model daha ekledi. Şık tasarımları ile dikkat çeken ve kullanıcıların sosyal hayata hızla entegre olmalarını sağlayan Xperia miro ve Xperia J satışa sunuldu.

Sony Mobile Communications tarafından geliştirilen Xperia serisi genişlemeye devam ediyor. Şık ve ince tasarımıyla öne çıkan Xperia miro ve dört inçlik geniş ekranında çarpıcı görüntü netliği sunan Xperia J sahip oldukları özellikler ile kullanıcılarının sosyal ağlara kesintisiz ulaşmalarını sağlıyor.

Xperia miro’nun renkli bildirimleri ile Facebook’un tadını çıkarın!

Şık tasarımlı Xperia miro sosyal medya entegrasyonunu kolaylaştırıyor. Xperia miro kullanıcıları, kendilerine gelecek bildirimler için istediği renkleri seçebiliyor. Facebook bildirimleri mavi renkte yanıp sönebilirken, kullanıcılara gelen çağrılar veya kullanıcıların kurdukları alarmlar kendi istedikleri renkte ışık saçabiliyor. Beyaz, mavi, turkuaz, yeşil, altın sarısı, kırmızı veya mor renk alternatiflerine sahip bildirim ışıkları müzik parçaları veya galeride gezinirken de kullanılabiliyor. Renkli ışık bildirimi, sevilen sanatçı albümleri veya fotoğraflarla da eşleştirilebiliyor.

Xperia miro tek tuşla sosyalleşmeyi kolaylaştırırken, Sony Xloud yüksek ses iyileştirme sistemi ile en kaliteli müzik dinleme keyfini de sunuyor. Beş mega piksel kamerası ve çizilmez ekranı ile yüksek kalitede fotoğraf ve video çekme deneyimi sunan Xperia miro, Android Ice Cream Sandwich işletim sisteminin en güncel versiyonuna sahip. Xperia miro Teknosa Mağazaları’nda satışa sunuldu.

Büyük Ekranda Eğlence: Xperia  J

Sony Mobile Communications tarafından geliştirilen ve sosyal ağ uyarıları için renkli bildirim özelliği sunan Xperia J, çarpıcı görüntü netliği ile dikkat çekiyor. Wi-Fi ve DLNA bağlantıları ile televizyon veya tablet’lere entegre edilebilen Xperia J, kullanıcıların telefonlarında kurdukları dünyayı diğer elektronik cihazlara da aktarmalarını sağlıyor.

4 inç ekrana sahip Xperia J, akıllı aydınlatma özelliği ile kullanıcılarının gelişmelerden haberdar olmalarını sağlıyor. WALKMAN uygulaması ile Xloud yüksek ses iyileştirme sistemini bir araya getiren Xperia J ayrıca 5 MP otomatik odaklamalı kameraya sahip. XperiaTM J, Vatan Bilgisayar mağazalarında tüketiciye sunuluyor.

Xperia miro teknik özellikleri:

İşletim Sistemi; Google Android 4.0 (Ice Cream Sandwich)
İşlemci; 800 MHz Qualcomm MSM7225A
Boyutlar; 113 x 59,4 x 9,9 mm
Ağırlık; 110 gram
Çözünürlük; 320×480 piksel
Bellek; Telefon belleği 4 GB (maksimum 2.2 GB kullanıcı erişimli bellek)*
RAM; 512 MB
Flash bellek; 16 GB eMMC
Ek hafıza; microSD, maksimum 32 GB
Kamera; 5 MP, Dijital zum 4x, Oto fokus, Fotoğraf flaşı, Ön Kamera (VGA), Cografi Etiketleme, Dokunmayla çekim, Video ışığı, Video kaydı– VGA
Dahili pil; 1500 mAh normal

Çizilmeye dayanıklı cam üzerinde çizilmeye dayanıklı ve kırılmayı önleyen filmBellek

Dahil telefon belleği aygıt yazılımı için kullanılan 1GB sistem belleğini, indirilen uygulamalar için 766MB telefon belleğini ve müzik, fotoğraf, film ve bazı uygulama verileri için kullanılan 2,2 GB dahili belleği kapsamaktadır.

Xperia J teknik özellikleri:

İşletim Sistemi; Google Android 4.0 (Ice Cream Sandwich)
İşlemci; 1 GHz Qualcomm MSM7227A
Boyutlar; 124,3 x 61,2 x 9,2 mm
Ağırlık; 124 gram
Çözünürlük; 854×480 piksel
RAM; 512 MB
Flash; bellek maksimum 4 GB*
Ek hafıza; microSD™ kartı, maksimum 32 GB
Kamera; 5 MP, Dijital zum 4x, Fotoğraf flaşı – Pulsed LED, Video kaydı – VGA, ön kamera – VGA
Pil; 1750 mAh, tipik, 1700 mAh, minimum

Çizilmeye dayanıklı. Gorilla cam

“Yeni Xperia J ve Xperia Miro” üzerine bir yorum

Yorum yapın