Gillette Mach3 Sensitive Geldi :)

Bugün söyleyeceklerim belki size alakasız gelebilir ama benim için yazılmaya değer bir hediyeden bahsetmek istedim.  Blogumda ara sıra da olsa konseptin dışına çıktığımı biliyorsunuzdur.  Bugün eve geldiğimde Gillette Mach3 Sensitive hediyesi ile karşılaştım. Arkadaşlar düşünmüşler göndermişler üstelik çok da güzel bir kutusu var. Kocaman kutu içerisinden Gillette Mach 3 Sensitive, tıraş köpüğü, tıraş kremi, ve losyonu çıktı.

Benim gibi bir adam için en güzel hediyelerden bir tanesi diyebilirim. Erkeklerin sürekli tıraş olması tam bir işkencedir. Hele ki askerde 2 dakika içinde susuz tıraş olmak gibi anılarımızı kime sorsanız size bir bir anlatır.  Gillette sayesinde daha rahat bir tıraş keyfi yaşayabilmektesiniz.  Gelelim hediye paketinin kapağına kim akıl ettiyse tebrik etmek lazım. Kapağı açtığım zaman kutunun kapağının aynı zamanda bir saat olduğunu gördüm.  Duvarımda kocaman Gillette yazan bir saatim var artık 🙂

Aloe vera katlılı kaykanlaştırıcı band, kaplamaları elmas keskinliğinde bıçaklar ve oynar başlıklı kafası Sensitive’in özellikleri arasında. Bu güzel hediyeyi gönderenlere teşekkür ederken sizleri de Gillette dünyası ile başbaşa bırakıyorum.

http://www.gillette.com/

“Gillette Mach3 Sensitive Geldi :)” üzerine 5 yorum

  1. Gökmen :
    Bize niye yollamıyorlar ya bizdeki sakal değil mi? Kullanmıyorum artık Gillette falan arkadaş. (:

    Gökmen’e katılıyorum. Yıllardır Gillette kullanıyoruz bize bi hediye gönderen çıkmadı. Ayıp yahu 🙂

    Yanıtla
  2. 2 sene içinde, Gilette en yeni 2 ürününü bana da göndermişti. Bu sefer atlamışlar nedense bana gelmedi 🙂

    Yanıtla

Yorum yapın