Gplus.to, Google+ Profil Yönlendirme Servisi

Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere Google Plus servisi için hazırlanan bir profil bağlantı adresş kısaltma servisi olan Gplus.to adresinden bahsetmek istiyorum. Psdup.com sitesinin kurucusu Şirzat Aytaç’ın hazırladığı, Google+ Profil yönlendirme servisi sayesinde Google+ Profil adreslerinizi http://gplus.to/isminiz şeklinde kullanabiliyorsunuz.

Hafta sonu açılan servis kısa bir süre içerisinde sadece Türkiye içerisinde değil, dünya çapında kabul görerek, 25bin kullanıcıya ulaştı. Yurt dışında birçok blog ve teknoloji sitesinde servisi tanıtıcı yazılar yazıldı.

Ücretsiz olarak çalışan servisi kullanmak için http://gplus.to adresine girip, Nickname kısmına kullanmak istediğiniz kullanıcı adını, Google+ ID kısmına da, Google+ Profil adresinizdeki ID numarasını yazmanız yeterli.”

URL adresini aldıktan sonra Google Plus profil bağlantınızı;  http://gplus.to/teakolik şeklinde verebilirsiniz. 

“Gplus.to, Google+ Profil Yönlendirme Servisi” üzerine 4 yorum

  1. Vay, guzel girisim, suan plusone beta asamasinda oldugu icin username id muhabbetini devreye sokmadi, bu ozellik gelene kadar cok tutacaktir.

    Saol dostum.

    Cevapla

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)