Hosting İçin Daha.Net Fazlası

dana-netHosting hizmeti almak istiyorsanız ve güvenilir bir biçinde kaliteli host istediğinizde biraz araştırma yapmak gerekiyor. Özelliklede sunucunuzun Türkiye’de olması size artı avantaj katacaktır.  Şimdi yep yeni bir alternatifimiz var.

Hosting hizmeti artık çok daha.net …

Daha.net adresi Türkiye’deki host firmalarına kök söktürecek gibi. Fiyatları kalitesi ve güveni ile dikkat çeken daha.net ekibi çok daha fazlasını kalite ile birleştirmiş. Ülkemizde malesef ki hosting hizmeti alanların birçoğu kalite, hizmet ve teknik destek konularında sıkıntı çekmektedir.

En büyük sorunu yaşayanlardan bir taneside blogger arkadaşlar.

Bandwitdh yüzünden bir anda kesilen hizmetlerden tutunda alan problemine karşı birçok konuda en büyük sıkıntıyı çekenler blogger arkadaşlar.  Hatta birçoğu host masraflarını karşılayamadığı için Free hizmet veren blog yerlerine tercihlerini yöneltiyorlar.

Ülkemizde hala hosting konusunda sıkıntınız varsa size artık çok daha.net, çok daha kaliteli bir host firmasını önermek istiyorum.

http://www.daha.net

Dünyanın en önde gelen host firmalarından Softcom’un deneyimine ve kalite anlaşıyışa sahip Türkiye lokasonlu bir hosting firması.  Aynı zamanda Türk firması olduğunu belirtmek isterim.  Profesyonel hizmetler ile hosting çözümü sunan Daha.Net ekibi hazır web tasarımları, Reseller paketleri, Cloud VPS hizmetleri, dedicared ve co-location hizmetleri ile sizlerin huzurunda.

Türkiye’de hosting artık daha.net!

Ayrıntılı bilgi almak için  http://www.daha.net adresi yada 0212 259 5500 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

“Hosting İçin Daha.Net Fazlası” üzerine 7 yorum

 1. bandwith konusunda benim de büyük sıkıntılarım var.aylık 30-35 gb bandwith kullanıyorum, dolayısıyla maliyetler artıyor.paket fiyatları oldukça uygun fakat hoşuma gitmeyen bir yanı var.

  özelliklerini kendim belirleyerek bir paket oluşturdum.lakin bu seçenekte yedekleme için ayrıca ücret ödemek gerekiyor.hem de küçümsenmeyecek bir ücret.günlük yedekleme seçeneğini seçtiğim zaman bana 182,84 tl lik bir yedekleme ücreti çıkarttı :S

  böyle bir durum olmasa hosting firmamı anında değiştirebilirdim.tabi ki bunlar kişisel görüşlerim.kimseyi etkilemek istemem.ben bandwithi yüksek tutmak için kendim paket oluşturmak istedim.onun haricinde diğer paket seçenekleri ve fiyatlar gayet güzel.

  Yanıtla
 2. TEAkolik :
  @Erkan DEMİRTAŞ
  Dostum manuel kendin yedek al. Yada seni bir arkadaşıma yönlendirebilirim.

  aslında bana sınırsız bandwith gerekiyor.sınırlandırılmak hiç hoşuma gitmiyor 🙂 aynı kotalı adsl kullanmak gibi…

  manuel yedeklemeyi hiç düşünmemiştim.yardımcı olursan sevinirim

  Yanıtla
 3. çoğu web sitesi için aylık yedekleme bile çok sık. bence fiyatları çok mantıklı, esnek paket de güzel bir çözüm olmuş.

  Yanıtla
 4. Merhaba,
  Ben Birge, daha.net’in Halkla İlişkiler uzmanıyım.

  Erkan Bey,
  Günlük yedekleme hem vakit alan hem de masraflı bir işlemdir, aynı zamanda sunucuları yorar. Bakım masraflarını karşılayabilmek için, günlük yedeklemenin ücreti daha yüksektir.
  Ayrıca, haftalık ve aylık yedeklemeler standart ve pro paketlerimizin her birinde ücretsizdir.

  daha.net adına
  Birge Elif BASIK

  Yanıtla
 5. Günlük yedekleme bir çok firmada ücretsiz, fakat hosting sektöründe özellikle yurtdışından ülkemize ithal edilen firmalarda “eğer sitene önem veriyorsan, paşa paşa günlük yedeği seçersin, bizde senin paranı alır iliğine kadar kuruturuz” mantığı var. Bir çok firma günlük yedeği alıyor bunun için sizden de para istemiyor. Bu ayıptır aslında iyi araştırırsanız. Ancak her alınan günlük yedeğin n+1 veya dvd’lere çekilip göndermesi ücretli olabilir. Daha net olacağınız günlerde olacaktır daha net.

  Yanıtla

Yorum yapın