HTC, Windows Phone 7 ile Güç Kazanıyor…

Bir HTC hayranı olduğunumu biliyorsunuzdur.  HTC akıllı telefon piyasasında güçlü bir konuma sahip ve kalitesini konuşturan bir firma. HTC hayranlığım Android işletim sistemini desteklemesi ile de kat kat artmıştı. Biraz önce aldığım basın bülteninde ise HTC’nin 4 yeni modelinde Windows Phone 7 işletim sistemi ile birlikte geldiğini öğrendim. HTC bu işi iyi biliyor. Ne Win Mobile kullanıcılarını ne de diğer kullanıcıları üzmeden yoluna devam etmekte.

HTC 7 Mozart, HTC 7 Trophy, HTC 7 Pro ve HTC HD7 modelleri ile Windows Phone 7 işletim sistemini seçen HTC bugün bu dört yeni modelini piyasaya sürdü. Piyasaya sürülen yeni modeller ise şu şekilde…

HTC 7 Mozart

Tek parça zımparalanmış alüminyumdan üretilen HTC 7 Mozart yekpare tasarımını estetiğin yeni seviyesine taşıyor. Cihazda yüksek duyarlılıkta, gerçek üç boyutlu ses ve video için Dolby Mobile™ ve SRS WOW HD™ mevcut. Microsoft Zune entegrasyonu ile, HTC 7 Mozart’ı bilgisayarınızla senkronize edebilir ve gittiğiniz her yere müzik ve video arşivinizi götürebilirsiniz. İnce, tek parça ve akıllı HTC 7 Mozart duyulduğu kadar da güzel görünüyor.

HTC 7 Trophy

Oyunseverler, telefonun yüksek performanslı 1 GHz Snapdragon işlemcisi tarafından desteklenen ve canlı WGVA 3.8” dokunmatik ekranı ile kontrol edilebilen hızlı aksiyon oyunlarının hızına ve duyarlılığına bayılacaklar. SRS WOW HD™ aracılığıyla yüksek duyarlılıkta, gerçek üç boyutlu ses, kullanıcı gerek oyun oynarken, gerek video izlerken, gerekse en sevdiği müziği dinlerken zengin ses deneyimini getiriyor.

HTC 7 Pro

HTC 7 Pro, işletme verimliliğindeki son noktadan ilham aldı. Kaygan ahize kaydığında hızlı ve rahat yazmayı sağlayan QWERT klavye ortaya çıkıyor. Outlook’ta e-mail sınıflandırma, tarama ve yönetme, en son Office belgelerini açma ve düzenleme, HTC’nin stok uygulaması ile piyasaları takip etme gibi verimlilik özellikleri iş gününü en verimli düzeye çıkarmak isteyen kullanıcılara yeni yollar sunuyor.

HTC HD7

Geniş 4.3” yüksek çözünürlüklü ekran sayesinde HTC HD7’i olanlar sevdikleri videoları ve filmleri sinema ortamındaymış gibi izleyebilir ve destekli ayak ile arkalarına yaslanıp HTC HD7’yi ellerinde tutmak zorunda kalmadan eğlencenin tadını çıkarabilirler. Mobil oyun deneyiminden ödün vermek istemeyenler için, HTC HD7, Xbox LIVE’ın gücünü gerçeğe dönüştürüyor ve konsolla oynanan oyunları kapı önüne koyan yeni bir oyun oynama şeklini hayata geçiriyor.

“HTC, Windows Phone 7 ile Güç Kazanıyor…” üzerine 6 yorum

 1. selam hocam birşey soracam bende hasta oldum bu htc ye almak istiyorum sizce hangisini alayım mozart nasıl ama hafiza kartı yok.yardımcını olursanız cok sevinirim ha bu arada pil performansı nasıl bunların?saygılar..

  Cevapla
  • 4’üde birbirinden güzel. Ne amaçla kullanacağına bağlı. Mesela ben de hafıza kartı kullanmıyorum 🙂

   Cevapla
 2. açıkçası benim için önemli olan pil performansı!HTC 7 Trophy ve hd7 mozart arasındayım sizce hangisi?

  Cevapla

Yorum yapın