Somedya Çıktı..! Hala Yerinizi Almadınız mı?

Sizlere Somedya’yı beta sürecinde test ettiğimi ve çok yakında çıkacağını önceden haber vermiştim. Şimdilerde Somedya, Sosyal Medya üzerinde boy göstermeye başladı.  Sosyal Medya takip araçlarından biri olarak piyasaya sürülen Somedya Monitoring aracı Mask Production’ın yeni girişimlerinden bir tanesi.

Somedya kullanıcılarının girdiği kelimeleri anlık olarak internet üzerinde arama yapıyor ve verileri raporlama için analiz kısmında kullanıcıya sunuyor.  Data analizi yapıldıktan sonra o kelimelerle alakalı müşterisine grafik bazlı raporlar sunabiliyor. Böylelikle müşteriler firmalarının analizlerini, sosyal medya kampanyalarındaki durumlarını, internet üzerinde konuşulan medya araştırmasını rapor olarak alabilmekte.

Somedya internet üzerindeki bloglar, forumlar, sosyal ağlar ve diğer tüm web sayfalarını tarayabilme özelliğine sahip. Bunun yanı sıra veri analizinde gelen sonuçlar içerisinde filtreleme, negatif yada pozitif kelime belirleme gibi birçok avantajı sunabilmekte. Rakiplerine göre kat kat daha hızlı ve yepyeni teknolojisi ile sistem firmaların kullanımı için hazır durumda.

En basit hesap türü olan “Basic hesap” türünde 1 profil ve 4 adet kelimenin aylık 100$ karşılığında takip hizmeti verebilmekte.

Kurumsal müşteriler, ajanslar, firma yöneticileri, Ceo’lar ve Sosyal Medya işleri yapanlar için bulunmaz bir fırsat niteliğindeki bir Sosyal Medya Monitoring aracı olan Somedya yeni medyada veri analizini tüm müşterilerine sunabilmekte.

Hızlı, keyifli, kolay ve geliştirilen bir sistem…

http://www.somedya.com/

“Somedya Çıktı..! Hala Yerinizi Almadınız mı?” üzerine bir yorum

Yorum yapın