İndir.com Mobil Uygulama Yarışması ’16

Geçen yıl işlerimden dolayı Mobil Etkinlik’e katılamadım. Ancak bu yıl yapılacak olan etkinliğe çay sponsoru olarak gitmeyi düşünüyorum. Hatta Hasan Yaşar’ın bu yazıdan sonra beni etkinlik sitesinde “çay sponsoru” olarak yazması lazım 🙂

Elbette ki geçen yıl çekilişle çay dağıtmaları beni benden almıştı. Bu yıl ise aralarında olup, etkinlikte keyifli vakit geçireceğimi düşünüyorum.

“3. indir.com Mobil Uygulama Yarışması” Katılım Süreci Başladı!

2014 ve 2015 yıllarında gerçekleştirilen ve yoğun ilgi görerek bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilecek olan “indir.com Mobil Uygulama Yarışması” katılım süreci başladı.

Mobil uygulama tasarlayan arkadaşların ilgisini çekeceğini düşünüyorum. Bu Yıl indir.com 2 yarışma ve 2 etkinlik düzenliyor.

indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016

İlk yarışma, bu yıl üçüncüsü gerçekleşecek olan ve artık gelenekselleşen “indir.com Mobil Uygulama Yarışması”

Bu yarışma, bireysel olarak veya 3 kişilik ekipten oluşan 7’den 70’e herkesin katılımına açık olacak. Yarışmaya, 1 Ocak 2016 tarihinden sonra yayınlanan mobil uygulamalar katılabiliyor.

Geliştiricilerin kendi geliştirdikleri uygulamaları daha geniş kitlelere tanıtma imkanı sunan yarışmada, finale kalarak ilk 3’e giren yarışmacılar birbirinden değerli ödüllerin sahibi olacaklar.

Kesinleşen Ödüller:

Birinci;

 • 1 hafta Silikon Vadisi tatili (San Francisco)
 • bukalemun.com’dan 5000 TL değerinde ASO hizmeti
 • indir.com’dan 5.000TL değerinde reklam.

İkinci;

 • Antalya’da 1 hafta tatil
 • indir.com’dan 2.500TL değerinde uygulamanın tanıtımı

Üçüncü;

 • Antalya’da 3 gün tatil
 • indir.com’dan 1.000TL değerinde uygulamanın tanıtımı

“indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016” Katılım Süreci!

1 Ocak 2016 tarihi itibariyle katılım süreci başlayan herkesin katılımına açık olan yarışmanın son başvuru tarihi, 28 Nisan 2016. Bu tarihe kadar tüm geliştiriciler 2016 yılı içinde uygulama marketlerde yayımladıkları uygulamaları ile başvurabilirler.

Başvuru süreci tamamlandıktan sonra, indir.com tarafından tanıtılan uygulamalar, 30 Nisan 2016 tarihinde “Halk Oylaması”na sunulacak. Oylama sonucunda en çok oyu alarak ilk 10’a giren uygulamalar, birbirinden değerli jüri üyelerine sunulacak. Değerli jüri üyelerinin de değerlendirmeleri sonucunda ilk 3’e giren uygulamalar belli olacak.

“indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016” Ödül Töreni!

Herkesin katılımına açık olan “indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016” ödül töreni, indir.com tarafından bu yıl ikincisi gerçekleşecek olan “Mobil Etkinlik” kapsamında, 14 Mayıs 2016 tarihinde, İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi”nde yapılacak.

“indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016” şartları ve katılım formu

Üniversiteliler İçin Mobil Uygulama Yarışması

Sadece Üniversitelilerin katılımına açık olacak yarışmanın katılım süreci 1 Ocak 2016 tarihi itibariyle başladı. Son başvuru tarihi ise; 30 Ağustos 2016.

Bu tarihler arasında bireysel veya 3 kişilik ekipten oluşan tüm Üniversite öğrencileri, 2016 yılı içerisinde yayımladıkları uygulamaları ile yarışmaya katılabilirler.

Üniversite öğrencilerinin mobil dünyada yaratıcı girişimlerini hayata geçirmelerini sağlamak ve destek olmak amacıyla düzenlenen yarışmada katılımcılar, kendi geliştirdikleri uygulamalarını daha geniş bir kitleye tanıtma imkanı bulacaklar. Ayrıca finale kalarak ilk 3’e giren katılımcılar muhteşem ödüllerin sahibi olacaklar.

Kesinleşen Ödüller:

Kesinleşen ödüller aşağıdaki gibidir. Diğer ödüllerin neler olacağı ise ilerleyen günlerde indir.com tarafından duyurulacaktır.

Birinci;

 • 1 hafta Silikon Vadisi tatili (San Francisco)
 • bukalemun.com’dan 5000 TL değerinde ASO hizmeti
 • indir.com’dan 5.000TL değerinde reklam
 • Üniversiteliler için mobil uygulama yarışması kazananına Silikon Vadisi tatilindeki ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 5000 TL nakit para ödülü.

İkinci;

 • Antalya’da 1 hafta tatil
 • indir.com’dan 2.500TL değerinde uygulamanın tanıtımı…

Üçüncü;

 • Antalya’da 3 gün tatil
 • indir.com’dan 1.000TL değerinde uygulamanın tanıtımı…

“Üniversiteliler İçin Mobil Uygulama Yarışması” Katılım Süreci!

1 Ocak 2016 tarihi itibariyle katılım süreci başlayan ve sadece Üniversitelilerin katılımına açık olan yarışmanın son başvuru tarihi 30 Ağustos 2016. Bu tarihler arasında bireysel veya en fazla 3 kişilik ekipten oluşan tüm Üniversiteli öğrenciler, 2016 yılı içerisinde yayımladıkları uygulamaları ile yarışmaya katılabilirler.

Katılım süreci tamamlandıktan sonra indir.com tarafından tanıtılan uygulamalar 5 Eylül 2016 tarihinde “Halk Oylaması”na sunulacak. Halk oylaması sonucunda en çok oyu alarak ilk 10’a giren uygulamalar, 10 Eylül 2016 tarihinde birbirinden değerli jüri üyelerine sunulacak.

Değerli jüri üyelerinin de değerlendirmesi ile ilk 3’e giren uygulamalar belli olacak.

“Üniversiteliler İçin Mobil Uygulama Yarışması” Ödül Töreni!

Sadece Üniversitelilerin katılımına açık olan “Üniversiteliler İçin Mobil Uygulama Yarışması” ödül töreni, yarışmanın kazananının öğrenim gördüğü Üniversitede indir.com tarafından gerçekleştirilecek olan “Mobil Etkinlik” kapsamında yapılacak.

Örneğin; kazanan öğrenci Pamukkale Üniversitesi’nde öğrenim görüyorsa ödül töreni, Denizli’de Pamukkale Üniversitesi’nde gerçekleşecek olan “Mobil Etkinlik” kapsamında yapılacak.

“Üniversiteliler için indir.com Mobil Uygulama Yarışması” şartları ve katılım formu

“İndir.com Mobil Uygulama Yarışması ’16” üzerine bir yorum

Yorum yapın