iPhone İle Skype Birleşti. Ücretsiz Olarak Görüntülü Görüşme Geldi.

iPhone teknoloji dünyasının ses getiren ve tahtını henüz kaptırmayan müthiş cihaz.  Her ne kadar benim gibi adamlar iPhone kullanmasa dahi yine de yiğidi öldürüp hakkını yememek gerekiyor. Ben pek öldürmüyorum bu yiğidi ama öldürenlerde gördüm tabiki. Gelelim haberimize bugün Skype’ın duyurusuna göre artık iPhone cihazınız ile Skype üzerinden ücretsiz olarak görüntülü görüşme yapabileceksiniz.

Milyonlara hitap eden Skype yazılımı bugün büyük bir adım atarak Apple dünyasına güzel bir haber verdi. Artık Skype uygulaması Apple’ın iPhone cihazlarında kullanılabilecek.  Wifi ortamında 3G bağlantısında rahatlıkla kullanabileceksiniz.

Hatırlarsanız bir süre önce iPhone için Viber uygulamasından bahsetmiştim. Viber ile ücretsiz olarak karşı tarafı arayabiliyorken artık iPhone ile Skype üzerinden görüntülü görüşebileceksiniz.

iPhone üzerinden Skype görüntülü konuşmaları hem 3G veri bağlantısı hem de WiFi ile gerçekleştirebilecekler. iPhone 4, iPhone 3GS ve i0S 4.0 veya iPod touch 4. nesil ile uyumlu olarak bu uygulamayı çalıştırabilmektesiniz.

iPhone için Skype uygulaması App Store üzerinden ve

http://www.skype.com/go/iphone

bağlantısından ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

“iPhone İle Skype Birleşti. Ücretsiz Olarak Görüntülü Görüşme Geldi.” üzerine 2 yorum

  1. iPhone kullanıcıları için çok güzel bir haber. iPhone 4’te FaceTime isminde görüntülü görüşme desteği vardı ama iPhone 4 kullanıcıları sadece kendi aralarında yapabiliyordu bu görüşmeyi. Gerçi farklı programlar aracılığıyla da yapılabiliyor video görüşme ama bence Skype hem ses hem de görüntü açısından en iyisi. Skype’la iPhone’dan, bilgisayar kullanıcılarıyla da görüşebilmemiz çok iyi olmuş.

    Yanıtla

Yorum yapın